Oresi Společnost Oresi s. r. o., provozuje v České republice ve spolupráci se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně, registrovanou v rámci Evropské unie. Poskytujeme prověřenou kvalitu v nadčasovém designu za nejnižší možné ceny a v co nejkratším možném termínu. Velký důraz je přitom kladen na vysoký uživatelský přínos kuchyní. Tedy na funkčnost, ergonomii a estetickou hodnotu. To se týká nejen našich produktů, ale také celého kontaktu se zákazníkem.
ag-produkt Zemědělská společnost AG Produkt a.s. - Zabýváme se výrobou živočišných a rostlinných produktů. Specializujeme se na chov skotu a produkci dojnic s tržní produkcí mléka. Zaměřujeme se také na odchov mladého dobytka. Pěstujeme obiloviny i krmné směsi. K dispozici máme vlastní louky.
logo-vanoce Provozujeme pohybové a fitness studio. Nabízíme kurzy zumby, pilates, power jógy, bosu, jumpingu, tabaty, bodybalance a bodyformingu. Nabízíme indoor cycling i kruhový trénink. Pořádáme cvičení pro seniory, rodiče s dětmi, těhotné ženy, proti bolesti zad, snižování nadváhy a další.
robstav Stavební společnost ROBSTAV stavby k.s. zajišťuje veškeré zemní práce, výstavby a rekonstrukce komunikací, vodohospodářské stavby. Společnost provádí i zemní přípravné práce staveb a demolice původních staveb. Své služby společnost nabízí převážně na území Plzeňského, Karlovarského, Budějovického a Středočeského a Severočeského kraje.
zufanek
ŽUSY s.r.o. (Žufánek a synové) založili v roce 2000 manželé Marcela a Josef Žufánkovi a jejich synové Martin, Josef a Jan. Sídlí v obci Boršice u Blatnice poblíž Uherského Hradiště. Všechny produkty jsou 100% přírodní, vyrobené podle původních osvědčených receptur, bez použití umělých barviv, ochucovadel a aromat.  
Návrh a výroba prvotřídních produktů společnosti Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. vyžaduje hodně odpovědnosti vůči našim zákazníkům a zaměstnancům. 40 let dodávek kvalitních výrobků vytvořilo mezi námi a našimi zákazníky pouto důvěry a spolehlivosti. I přesto, že rosteme, nám naše základní hodnoty dovolují, abychom si i nadále udrželi kulturu malé firmy, též nazývané Shape rodina.
renomia
RENOMIA, a. s. - je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.
Dobroty od Macháčků nabízí velký výběr chutí a vůní – mnoho druhů přírodních pečených čajů, sirupy, džemy, povidla a marmelády, rovněž DIA džemy a marmelády. Vše vyráběné podomácku, poctivě a s láskou. V žádném z výrobků nejsou použita barviva.
kovolis
Ve společnosti KOVOLIS HEDVIKOV a. s. se specializujeme na tlakové slévání hliníkových slitin a našim zákazníkům dodáváme kompletní řešení v této oblasti; vývoj dílů, konstrukci a výrobu nástrojů, výrobu odlitků, jejich obrobení a povrchovou úpravu. Disponujeme vlastními specialisty v oblasti vývoje a designu. V našich výrobních halách schovaných v lesích mezi kopci v Hedvičině údolí v Třemošnici a v nedalekém Ronově nad Doubravou už desetiletí produkujeme součástky, které vozí nákladní vozy i autobusy po celém světě a možná je máte ve svém automobilu i vy.
zpa Naše společnost je na trhu průmyslové automatizace od roku 1952 a je jedním z předních dodavatelů komplexních řešení pro automatizaci řízení a optimalizaci technologických procesů. Můžeme se pyšnit spoluprací s mezinárodními i tuzemskými firmami, které jsou známé po celém světě. Našimi zákazníky jsou především elektrárny (jaderné, uhelné), teplárny a provozovatelé teplárenských sítí, obnovitelné zdroje energie a průmysl obecně. Důležitým faktorem je pro nás osobní přístup jak k zákazníkům, tak i k zaměstnancům, což nám umožňuje flexibilitu v dodání veškerých zakázek.
Alfa Software Společnost ALFA SOFTWARE, s.r.o. je silná firma zabývající se vývojem, prodejem a servisem počítačových programů určených ke zpracování mezd a docházky Vašich zaměstnanců. Působíme na trhu od roku 2003, navštívit nás můžete na adrese Pražská 22, Klatovy.
serto Naše firma se zaměřuje na CNC obrábění, CNC soustružení a obrábění nerez oceli. Provozujeme soustružnické centrum. Zabýváme se výrobou šroubení, kolen, T-kusů a výrobou dílů se závitem NPT, UNF, M, G a R. Provádíme elektrolytické odhrotování vrtaných otvorů.
 GORVAC GROUP s.r.o.  
Deloitte Deloitte“ je značka, pod kterou působí a spolupracují desítky tisíc prvotřídních odborníků v nezávislých společnostech po celém světě při poskytování služeb v oblasti auditu, poradenství, finančního poradenství, řízení rizik, daňového a právního poradenství a souvisejících služeb nejrůznějším klientům.
farma u ivusky FARMA U IVUŠKY představuje možnost každodenního nákupu farmářských potravin v Táboře. V našem sortimentu naleznete nejenom zdravé potraviny, ovoce a zeleninu, ale i kvalitní produkty od malých českých farmářů, kteří s chutí a láskou připravují své produkty, jako například klobásy, sýry či různé tyčinky, sušenky a trvanlivé produkty. U nás nakoupíte vše pro celou rodinu.
lmc Jobs.cz - společnost LMC: Naším snem je, aby lidé měli svou práci rádi. A více než 1.000.000 z nich jsme s tím už pomohli. Umíme vám najít skvělé zaměstnance, propojit s lidmi na volné noze, usnadnit nábor i vzdělávat lidi ve vašem týmu. Díky tomu všemu s námi spolupracuje již přes 17.000 klientů. Patříme do mezinárodní skupiny Alma Career a dosáhneme tak do 15 evropských zemí.
eletur Internetový obchod ELETUR.cz zabezpečuje prodej, montáž, servis i obsluhu EZS zabezpečovací techniky, Jablotron alarmů, CCTV, špionážní techniky, GSM alarmů, přístupových systému SEBURY, 3D tiskáren, rušiček a mnoho dalšího.
Společnost LUKRENA a.s. je standardní zemědělskou společností. Hospodaří na celkové výměře 3500 ha. Z toho je 470 ha trvalého travního porostu. Živočišná výroba je zaměřena na výrobu mléka a odchov býků do tržní váhy, rostlinná výroba na orné půdě je zaměřena na obiloviny (65 %), řepku (25 %) a ostatní plodiny včetně krmných. V nebílovských sadech pěstujeme na 48 ha švestky, jablka, třešně. Ve velmi malém množství i hrušky.
mat group
M.A.T. Group, s.r.o. je firma s ryze českým kapitálem vlastněná dvěma majiteli. Působí jako velkoobchod domácí potřeby, železářství a hobby - zahrada. Firma se orientuje zejména na specializované maloobchodní prodejny a obchodní řetězce. Sortimentem, který čítá více než 20.000 položek, obsáhne požadavky profesionálů i domácích kutilů. Přes 20.000 m2 kryté skladové plochy umožňuje mít k dispozici dostatečný sortiment pro kvalitní a rychlé vykrytí i nejnáročnějších požadavků všech zákazníků. 
Activa potreby pro kancelar 2013 ACTIVA spol. s r.o. působí jako dodavatel kancelářských potřeb od roku 1992. Během své mnohaleté existence si na trhu vybudovala významné postavení a získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby.
 u lidusky Obchod u Lidušky je největším farmářským obchodem v Plzni. Celý obchod funguje jako každodenní "kamenný" farmářský trh. Bez ohledu na rozmary počasí u nás vždy najdete široký sortiment čerstvých potravin. Podporujeme rodinné farmáře a lokální výrobce. Prodáváme kvalitní české výrobky - pečivo, mléčné výrobky, maso, ryby, uzeniny, mošty, vína, výrobky pro alergiky… U nás nakoupíte vše pro celou rodinu.
bezovka Sanicula s.r.o. - Lékárna v Bezovce - jedinečná lékárna svým celostním přístupem a službami. Nabízí široký sortiment léčiv, homeopatie, gemmoterapie, zdravotnických potřeb a dalšího doplňkového sortimentu. Připravuje individuálně připravovaná léčiva. Poskytuje poradenskou činnost v oblasti lékárenské péče a celostní medicíny. Zajišťuje léčiva dle aktuální poptávky včetně individuálního dovozu zahraničních léčiv dle platného lékařského receptu.
peska Naši firmu řídí zákazníci - nasloucháme vám a vítáme všechna vaše "nesplnitelná" přání. Motivují nás k hledání neotřelých řešení, rozšiřování sortimentu a nabídce nových služeb.
Společnost BOHEMIA SEKT, s.r.o. je hlavní společností skupiny BOHEMIA SEKT, která je nejsilnější vinohradnicko-vinařskou skupinou v České republice. Skupina BOHEMIA SEKT je největším výrobcem šumivých vín v České republice, je nejvýznamnějším tuzemským výrobcem tichých vín, a patří také mezi významné výrobce lihovin.
belohlavek strechy Fima AB Bělohlávek, s.r.o. nabízí kompletní provedení střech - práce tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech, nátěry, truhlářské výrobky, stavba lešení, hromosvody.
V  řetězci energetických firem leží jeden důležitý mezičlánek. Dal by se nazvat páteří celého systému. Elektřinu sice ani nevyrábí, ani ji nedistribuuje ke konečným spotřebitelům, na jeho bezchybném fungování přesto závisí dostupnost elektřiny pro firmy i domácnosti. Jedná se o českou elektroenergetickou přenosovou soustavu. Tvoří ji více než pět a půl tisíce kilometrů drátů elektrického vedení a desítky transformátorů a rozvoden, na jejichž bezchybný provoz dohlíží dispečink. Provozuje ji akciová společnost ČEPS, která zajišťuje přenos elektřiny a potřebnou rovnováhu mezi výrobou a spotřebou elektrické energie 24 hodin denně po celý rok.
farma moulisovych Naše rodinná biofarma hospodaří v obci Milínov (Plzeň-jih) v systému ekologického zemědělství. Chováme krávy bez tržní produkce mléka, a to masné plemeno Simentál a plemeno Dexter. Dále chováme koně, ovce, kozy a provozujeme agroturistiku včetně ubytování, které u nás nejčastěji láká rodiny s dětmi..
zf ZF Engineering Plzeň s.r.o. je od roku 2007 součástí světového koncernu ZF Group. Tento koncern spolupracuje s největšími automobilkami ve světě. Naše firma prochází neustálým a radikálním rozvojem, v rámci plzeňské pobočky se na něm aktuálně podílí 250 zaměstnanců, ročně přijímáme cca 60 dalších. V celosvětovém měřítku naší skupiny vystupujeme jako jedno z 8 hlavních vývojových center. Skupině ZF Group a externím zákazníkům zajišťujeme služby v oblasti vývoje i testování software (C/ C++) a hardware, dále v oblasti konstrukce, výpočtů, mechatroniky a metrologie.
Základem lesnické strategie podniku je trvale udržitelné hospodaření v lesích založené na maximálním využívání tvořivých sil přírody, které zajistí nepřetržité a vyvážené plnění produkčních funkcí svěřených lesů. Cílem podniku LESY ČR je vytváření stabilních, kvalitních, druhově, prostorově a věkově skupinovitě smíšených lesů.
leneva fitness galerie Fitness centrum a fitness poradenství. Nabízíme aktivity jako pilates, zumbu, aerobic a posilování.
isolit Isolit – Bravo, spol. s r. o. je ryze českou firmou a uznávaným dodavatelem kvalitních výrobků pro světově proslulé firmy. Naši zákazníci jsou především z automobilového průmyslu, dále z odvětví přístrojů pro zdravotnictví a ze segmentu spotřebičů pro domácnost. Vedle toho vyrábíme vlastní výrobní program Bravo.
ikea
IKEA - pro nejdůležitější lidi na světě. Spolu s vámi vytváříme lepší život pro co nejvíce dětí, které jsou pro nás těmi nejdůležitějšími lidmi na světě. Naše obchodní domy pravidelně podporují organizace ve svém okolí, které pomáhají dětem, a zlepšují tak prostředí, ve kterém děti žijí.
Společnost SUEZ Využití zdrojů a.s. obsluhuje v České republice 10 300 zákazníků z průmyslové i municipální sféry. Poskytuje ekologické a bezpečné služby zpracování a využití odpadů pomocí vyspělých technologií. Využívá odpady jako zdroje pro budoucnost, a chrání tak omezené zdroje přírodní.
glaxosmithkline GlaxoSmithKline, s. r. o., (GSK) je v České republice pobočkou jedné z největších farmaceutických firem na světě GlaxoSmithKline Plc., která sídlí v Londýně. GSK je jedna z největších farmaceutických společností na světě. Zabýváme se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem léčivých přípravků a patříme mezi přední světové inovátory v tomto oboru. Hlavním posláním společnosti GSK je zlepšit kvalitu lidského života tím, že umožní lidem být aktivnější, cítit se lépe a žít déle.
hotel u branky Tříhvězdičkový Hotel U Branky se nachází v centru města Stříbra a je pohodlně dostupný autem i hromadnou dopravou. Jedná se o moderně zrenovovaný objekt, kde budete spokojeni s ubytováním, stravováním a dalšími službami. Účelně vybavené pokoje mají celkovou kapacitu 30 osob. Vyhlášená restaurace pojme 70 hostů a hotelový salonek 30 návštěvníků. Po předchozí domluvě tyto prostory rádi připravíme pro pořádání firemních prezentací, školení, seminářů nebo pro oslavy soukromého charakteru. Dostatek parkovacích míst je zajištěn na uzamčeném parkovišti. Vítáni jsou domácí mazlíčci.
panasonic Cílem společnosti Panasonic je postupně, krok za krokem, vytvářet lepší život v lepším světě a neustále přispívat k rozvoji společnosti a spokojenosti lidí na celém světě.
vodarna plzen Společnost VODÁRNA PLZEŇ a.s. je provozovatelem vodohospodářské infrastruktury na území města Plzně, v bývalých okresech Plzeň – sever a Plzeň – jih a v dalších městech a obcích v okolí Plzně, např. Starý Plzenec, Břasy, Stod, Čižice, Plešnice a Štěnovice. Společnost zajišťuje výrobu a dodávku pitné vody a odvádění a čištění odpadních vod pro téměř 230 tisíc obyvatel.
 REVITAEA s.r.o.
Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
atc Od vzniku společnosti a.t.c. auditorská a daňová kancelář s.r.o. se její zaměření týká především odborných záležitostí tedy auditu a daňového poradenství. Kvalifikace našich pracovníků umožňuje poskytovat celou škálu dalších odborných činností, včetně vedení účetnictví a poradenství.
grundfos Grundfos Sales Czechia and Slovakia s.r.o. - Naše budoucnost je v šetření s energií, v nových formách energie a v udržitelné výrobě. Proto bude Grundfos v současnosti i v budoucnosti i nadále věnovat své zdroje na propagaci udržitelnosti ve všech formách – a to v rámci naší společnosti, u našich zákazníků i obchodních partnerů.
mrazirny dysina MRAZÍRNY PLZEŇ-DÝŠINA a.s. - Díky mnohaletým zkušenostem Vám nabízíme to nejlepší, co se v českém mrazírenském a skladovacím prostředí vyvinulo. Zapomeňte na starosti s logistikou a uskladněním, díky nám můžete budovat váš business. Naše společnost navázala na tradici bývalého státního podniku Mrazírny Dýšina. Od dob našeho vzniku jsme ušli dlouhou cestu, díky které jsme se stali jednou z předních firem na českém logistickém trhu.
Společnost LUKRENA a.s. je standardní zemědělskou společností. Hospodaří na celkové výměře 3500 ha. Z toho je 470 ha trvalého travního porostu.
  Snahou společnosti První plzeňská galvanovna s. r. o. je nepřetržitě zvyšovat kvalitu svých služeb, zdokonalovat a zefektivňovat své výrobní procesy a v neposlední řadě pečovat o spokojenost zákazníků.
HBH Strojírenská výroba HBH - Jsme česká strojírenská společnost zabývající se od roku 1998 zakázkovým zpracováním plechu, kovových profilů a trubek, se zaměřením na přesné CNC obrábění, přesné svařování spojené s kvalitní zámečnickou výrobou. Náš výrobní program tvoří pestrá škála finálních výrobků i jednotlivých dílů.
kozeluha 01
Firma Koželuha – český truhlář byla založena v roce 1995. V současné době zaměstnává 45 odborníků v profesích projektant, modelář, truhlář, restaurátor a je největší truhlářskou firmou tohoto druhu v Plzni a okolí.
pekarna-a-cukrarna-u-posty
Pekárna a cukrárna U pošty - denně nabízíme čerstvé pečivo a chléb z pekárny ze Sušice. Přijímáme objednávky na celé dorty, zákusky, lahůdky a pečivo. S pečivem si můžete odnést i kávu s sebou. Dále zajišťujeme objednávky na svatby (svatební dorty, výslužky, banketky, zákusky, ...), narozeniny, rodinné oslavy a jiné.
jcs
Společnost specializující se na pronájem a prodej lešení a bednění. Pod názvem JCS CZ, s.r.o., působí od března roku 2012. JCS CZ, s.r.o., je díky bohatým zkušenostem a odborným znalostem profesionální firmou, která se může pochlubit řadou zajímavých referencí a spokojených zákazníků. Společnost působí zejména v Plzeňském kraji, kde montážně zabezpečuje dodávky lešení pro panelové domy, ale zkušenosti jim dovolují realizovat v tomto oboru i složitější projekty. Velký důraz je kladen na bezpečnost práce a ochranu zdraví, která je pro JCS CZ, s.r.o., na prvním místě.
Joomla SEF URLs by Artio