Aktuality

neděle, 09 prosinec 2018 21:12

Významná podpora

V rámci dlouhodobé spolupráce nadace Naše dítě a sítí drogerií ROSSMANN, s.r.o. jsme díky kampani Dejte úsměv dětem získali krásných 300.000,- Kč na nákup nové speciální pomůcky - virtuální realitu, která bude naše dětičky intenzivně motivovat v rozvoji pohybových a rozumových dovedností. Děkujeme mnohokrát za Vaši podporu, velmi si Vaší pomoci vážíme.

čtvrtek, 06 prosinec 2018 18:12

Mikuláš 2018

V úterý 04.12. nás navštívil Mikuláš s čertovskou družinou a andílkem. Tentokrát se proháněl Mikuláš po chodbách netradičně na invalidním vozíku. Nebyl jím totiž nikdo jiný než Jan Povýšil, paralympionik a reprezentant ČR v plavání a v roli čertů se nenechali zahanbit František Raboň, bývalý reprezentant ČR v silniční cyklistice a Jiří Pelnář, bývalý reprezentant ČR v karate. Všechny děti se těšily na dárečky a byly připraveny Mikulášovi ukázat, co se sami naučily. Nechyběly různé básničky a říkadla, Toník předvedl, jaké vánoční skladby se naučil hrát na klávesy a všichni jsme si pak, včetně rodičů, společně za doprovodu pěveckého sboru Angel Master zazpívali vánoční koledy. 

pátek, 30 listopad 2018 23:30

Malí pekaříci

Koukněte, jací jsou to úžasní šikulové :-)Takhle pekly naše dětičky voňavé vánoční perníčky. Připravujeme se na Mikulášskou nadílku a vyrábíme různé dárečky..... Těšíme se. 

středa, 28 listopad 2018 18:11

FTV Prima: Co Vás pálí

S velkou radostí jsme přijali nabídku od televize Prima na natáčení reportáže, která řeší problematiku úhrad (neúhrad) od zdravotních pojišťoven za speciální rehabilitace pro naše dětičky.
Děkujeme reportérovi Televize Prima Martinovi Hlaváčkovi za to, že mu naše dětičky nejsou lhostejné. <Podívejte se sami>.

Strana 1 z 23
Joomla SEF URLs by Artio