Aktuality

Tak už je máme!!! 12-ti dílnou sestavu Q-pads terapeutických nášlapů, které dokáží hravou formou motivovat naše dětičky k nácviku chůze. Díky hravým nášlapům už to pro ně není jen "práce", ale vyhledávaná světelná zábava.
Děkujeme za naše dětičky všem sponzorům, díky kterým se nám podařilo tuto "úžo" pomůcku pořídit:

Pohybové studio J&A podpořilo CENTRUM HÁJEK vánoční sbírkou pro naše dětičky, kterou iniciovala paní Mgr. Alena Rauová - jednatelka studia a lektorka. Výtěžek z této sbírky činil 2. 636,- Kč a za ně jsme zakoupili potřebné rehabilitační pomůcky. Děkujeme pěkně za opětovné propojení.

pátek, 02 únor 2018 23:49

Mobilní zvedák Viking

Vyzkoušeli jste někdy zvednout ze země někoho tak těžkého jako jste Vy sami? Že to není jednoduché? To máte pravdu. A to si zřejmě představujete zdravého člověka, který by s Vámi spolupracoval a vědomě by Vám při tomto manévru pomohl svojí vlastní silou. 
Naši klienti však bohužel spolupráce nejsou schopni a proto potřebujeme elektrický zvedák, aby nám pomohl klienty bezpečně přemísťovat během celého dne z jednoho pracoviště na druhé.
Díky podpoře těchto organizací jsme si mohli mobilní zvedák Viking pořídit:
- Fórum dáců
- Nadace charty 77
- ROBSTAV stavby k.s.
- Renomia Plzeň
Všem mnohokrát děkujeme.

sobota, 27 leden 2018 23:43

Bazální stimulace

Bazální stimulace je pedagogicko - ošetřovatelský koncept postavený především na potřebě lidských doteků, které jsou pro každého z nás nepostradatelné už od samého narození. Jejich prostřednictvím zažíváme pocit bezpečí a lásky, všichni je běžně používáme jako formu vzájemné neverbální komunikace. V CENTRUM HÁJEK vnímáme lidský dotek jako základní prostředek umožňující našim uživatelům uvědomění si, kde jsou hranice jejich vlastního těla, zdali jsou pro ně přítomnost a doteky dalších osob žádoucí či nežádoucí.

Strana 1 z 17
Joomla SEF URLs by Artio