Aktuality

"Plyšákové" dovršení naší celoroční spolupráce. Děkujeme mnohokrát všem běžcům, kteří nás celoročně podporují svojí účastí na běžeckých závodech, které pořádají PLZEŇŠTÍ TEMPO MAKERS.

Děkujeme, že na nás myslíte.


CENTRUM HÁJEK

sobota, 30 listopad 2019 23:23

Veliké poděkování plzeňským běžcům

Děkujeme pěkně všem běžcům za pozitivní energii, kterou nám takto na dálku zprostředkovaně posíláte. Jste skutečně úžasní.


CENTRUM HÁJEK

úterý, 26 listopad 2019 23:32

Supertip na Vánoční dárek

Za necelý měsíc tu jsou vánoce a všichni přemýšlíme nad dárečky pro své nejbližší. Máme pro Vás supertip na originální vánoční dárek www.kalas.cz/centrum-hajek

Patron našich dětí František Raboň - bývalý profesionální cyklista a nyní marketingový ředitel f. KALAS Sportswear, s.r.o. pro nás vymysleli limitovanou edici cyklodresů pro celou rodinu- přičemž polovina prodejní ceny půjde jako dar pro naše dětičky. Udělejte radost svým blízkým a zároveň uděláte radost také nám = výtěžek z této vánoční akce je určen na pořízení nového evakuačního výtahu v části budovy, kde budujeme nové terapeutické prostory.

Děkujeme pěkně

CENTRUM HÁJEK

neděle, 24 listopad 2019 22:22

Poptávka na ortopedické boty

Plesová sezóna je před námi, ale my s našimi dětmi tančíme poněkud jinačí "čtverylku" :-). Nepotřebujeme plesové botičky, ale prosíme, nemáte doma ortopedické boty, kterým už vaše dítko odrostlo a nemáte pro ně jiné využití?
My poptáváme vyšší kotníkové ortopedické boty č. 26 - 38 (využijeme od každé velikosti i víc párů). Po našití speciálních pásků poslouží ještě mnoha našim dětem při cvičení.

Adresa pro doručení je CENTRUM HÁJEK z.ú., Šťáhlavice 158, 332 04 Šťáhlavy, tel.: 704 587 649 sl. Ing. Jurková.

Děkujeme pěkně za pomoc :-)

Strana 1 z 31
Joomla SEF URLs by Artio