Aktuality

čtvrtek, 24 září 2020 09:24

Ještě jeden veliký dík

Ještě jednou velmi děkujeme všem běžcům a sponzorům, kteří nás podpořili v rámci této krásné akce. Jsme moc rádi, že jste naši stálí "parťáci".


CENTRUM HÁJEK z.ú.

středa, 16 září 2020 09:16

Hurá, máme novou terapeutickou židli :-)

Hurá, je to ta správná židle, která našim klientům zajistí celkovou oporu hrudníku a hlavy a po celý den jim poskytne svobodu pohybu bez toho, aniž by trpělo jejich optimální držení těla a stabilita pánve.

Za to patří velký dík projektu ČSOB pomáhá regionům a Nadaci ČEZ, které se na financování tohoto projektu spolupodílely.


CENTRUM HÁJEK z.ú.

pondělí, 14 září 2020 14:09

Pozvánka do Blovic

Dovolujeme si Vás pozvat na další krásnou charitativní sportovní akci pro naše Centrum Hájek, tentokrát běh v Blovicích v pátek 18. září od 16 hodin. Jedná se o trasu dlouhou 4,5 km, která povede ulicemi města a zámeckým parkem na Hradišti. Startuje se u blovické Sokolovny, kde je připraveno zázemí pro běžce, tedy šatny i sprchy, na místě bude rovněž zajištěno drobné občerstvení (voda, čaj, domácí zákusky).


Moc se na Vás těšíme :-)

CENTRUM HÁJEK z.ú.

neděle, 13 září 2020 20:20

Poděkování všem úžasným běžcům

Neskutečný výsledek se povedl účastníkům sobotního Charitativního běhu pro naše Centrum Hájek. Všichni tito stateční a šlechetní běžci zvládli celkem uběhnout neuvěřitelných 1477 kilometrů a díky nim se povedlo dosáhnout na ohromnou částku 60 000 Kč. Vaší podpory a pomoci si opravdu moc vážíme a děkujeme Vám všem, jste zlatí! Převeliký dík patří úžasným TEMPO MAKERS, Plzeňskému kraji a společnosti NET4GAS s.r.o.


Z celého srdce děkujeme

CENTRUM HÁJEK z.ú.

Strana 1 z 35
Joomla SEF URLs by Artio