Aktuality

neděle, 17 říjen 2021 17:10

Canisterapie pro naše dětičky

CANISTERAPIE = léčebný kontakt psa s člověkem. U nás pejskové pomáhají s rozvojem jemné i hrubé motoriky našich klientů, podněcují je k pohybu, komunikaci i k sociálnímu cítění. Mají své nezastupitelné místo při rehabilitaci a polohování. Fenka Happy (Flat Coated retrívr) je jako "řádná členka" našeho terapeutického týmu, pod vedením své paničky Bc. Evy Školové, velmi trpělivá a šikovná :-)

čtvrtek, 14 říjen 2021 20:21

Senzorická integrace na Hájku

Soustředili jsme se na to, jak co nejlépe aktivovat senzorický nervový systém u našich klientů a proto jsme vybudovali místnost s prvky SENZORICKÉ INTEGRACE, díky níž klienti dokáží formou zábavy lépe přijímat informace prostřednictvím svých smyslů, zpracovat je a používat v každodenním životě a navíc je to velká ZÁBAVA :-)

pondělí, 11 říjen 2021 23:34

Společnost ACTIVA nám pomáhá

Česká společnost ACTIVA s.r.o. je jedničkou na trhu v oboru kancelářských potřeb a je to také jeden z našich dlouhodobých sponzorů. Pro rok 2021 nás opět podpořili dodávkou všeho možného, co ke své činnosti potřebujeme, konkrétně ve výši 20.000,- Kč. Osobní dík patří panu Jaroslavovi Levému, vedoucímu obchodního týmu Plzeňského a Karlovarského kraje.

sobota, 09 říjen 2021 21:21

Převeliké poděkování

Zakladatelka Nadačního fondu paní ZDEŇKA HEYN EDLOVÁ nám osobně přijela předat výtěžek (ve výši 25. 000,- Kč) z charitativního golfového turnaje, který sama zorganizovala a který se konal dne 01.09.2021 na hřišti v Dýšině. Už nyní plánuje další akci na pomoc našim dětičkám. Děkujeme pěkně.

Strana 1 z 41
Joomla SEF URLs by Artio