Aktuality

pátek, 21 červen 2019 21:06

ZOO Plzeň - 13. 06. 2019

Vyrazili jsme na výlet do ZOO Plzeň. Průvodkyní nám byla Katka Misiková - děkujeme jí za poutavý výklad a též za to, že jsme měli Motýlí pavilon na chvíli jen "sami pro sebe". Byl to opravdu povedený slunečný den.

čtvrtek, 20 červen 2019 18:20

Školení TheraSuit

Naši fyzioterapeuté (Klaudia, Uliana a Filip) úspěšně absolvovali základní kurz TheraSuitu a hlavní fyzioterapeut Konstantin pokračující kurz TheraSuitu. Děkujeme přednášející lektorce Izabele Koscielny (USA) za předání svých mnohaletých zkušeností. 

úterý, 18 červen 2019 23:32

Velký dík běžcům z TEMPO MAKERS

Každý, kdo se postaví na startovní čáru, chce protnout cílovou pásku. Běžci z Plzeňských TEMPO MAKERS mají radost nejen z toho, že doběhli do cíle, ale i že zároveň pomohli našim dětičkám. A my máme radost společně s nimi - zase jsme o kousek blíž NAŠEMU cíli = nový výtah.

Díky všem běžcům...
Díky, Jirko...

CENTRUM HÁJEK

neděle, 16 červen 2019 16:06

Slavíme Den otců

Slavíme Den otců, protože víme, že milující táta je opravdu nenahraditelný!!!!! SUPERTÁTA je ten, který umí své dítě nakrmit a přebalit, který ho umí pohladit po vlasech, když odchází do práce a dá mu pusu, když se vrátí z práce domů - ten kdo své dítě bezvýhradně miluje, ikdyž je to všechno tak trochu jinak ..... Velké štěstí, že takoví chlapi pořád ještě jsou :-)...!!!

Strana 1 z 28
Joomla SEF URLs by Artio