Řazeno abecedně

mudr.baxova

MUDr. Baxová
Naše ordinace poskytuje komplexní služby v oboru všeobecné praktické lékařství pro dospělé, klade důraz na osobní přístup, individuální požadavky pacientů a vlídné prostředí.

Deemyad-logo-z-web

Deemyad Smile Design Studio je soukromá zubní ordinace v centru Plzně. Naším cílem je poskytnout svým pacientům komplexní stomatologickou péči vysoké kvality v příjemném a přátelském prostředí.

ekoonmicke stavby

Ekonomické stavby

Největší stavitel rodinných domů v ČR, kvalitní nízkoenergetické domy na klíč, výběr z více než 200 typových řešení.

inteligentni podlahy

Společnost Inteligentní Podlahy CZ, s.r.o. nabízí komplexní řešení interiérových podlah a realizaci v celé konstrukční skladbě. Tzn. od dodávky tepelné nebo kročejové izolace, přes vytvoření betonové nebo anhydridové hrubé podlahy, až po finální pokládku jakékoliv krytiny. Vše se zárukou na celou skladbu.

intercora

Developerská skupina InterCora působí na českém trhu od roku 1991. Zaměřuje se na stavby a pronájmy komerčních nemovitostí pro maloobchod. Společnost vystavila již přes 300 obchodních center s celkovou výměrou 2 miliony metrů čtverečních, na dalších projektech pracuje.

CZ-PLTEP-logo-color 

 

Plzeňská teplárenská, a.s

 

Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro plzeňské domácnosti a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských systémů.

 

 Sokal group s.r.o.

 

WP

W&P Euronova

Posláním skupiny Euronova group podnikatele Radka Nováka je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Součástí skupiny Euronova group jsou reklamní agentury W&P, Korekt a West Media Communication, které disponují vlastní nabídkou reklamních ploch. Díky tomuto spojení vznikla největší síť reklamních ploch přesahující Karlovarský a Plzeňský kraj.

Joomla SEF URLs by Artio