Activa potreby pro kancelar 2013

ACTIVA spol. s r.o. působí jako dodavatel kancelářských potřeb od roku 1992. Během své mnohaleté existence si na trhu vybudovala významné postavení a získala řadu významných a náročných klientů, kteří oceňují její vysoce profesionální služby.

ada ADA International s.r.o. je součástí mezinárodní společnosti ADA Cosmetics International, předního výrobce hotelové kosmetiky. Vyvíjí a vyrábí luxusní značkovou a privátní kosmetiku o objemech od 3 ml do 12 litrů, včetně dárkových setů a hotelových doplňků. Tyto výrobky jsou úspěšně dodávány do hotelů, leteckých společností, výletních lodí, luxusních butikových řetězců, do maloobchodních i velkoobchodních sítí ve více než 120 zemích světa. Firma má pobočky v sedmi zemích (v České republice, Německu, Velké Británii, Spojených arabských emirátech, Číně, Singapuru a Spojených státech).
 asekol ASEKOL je neziskově hospodařící společnost, která v zastoupení výrobců a dovozců elektrozařízení organizuje celostátní systém zpětného odběru elektrozařízení. Zajišťuje sběr, dopravu a recyklaci vysloužilých elektrospotřebičů včetně financování celého systému. ASEKOL je tzv. kolektivní systém zpětného odběru elektrozařízení. Jeho služeb na základě smlouvy využívají výrobci nebo dovozci elektrozařízení. ASEKOL při zpětném odběru úzce spolupracuje s městy a obcemi, posledními prodejci a servisy, svozovými společnostmi a zpracovateli elektrozařízení.

Akciová společnost ČEPS působí na území České republiky jako výhradní provozovatel přenosové soustavy (elektrická vedení 400 kV a 220 kV). Udržuje, obnovuje a rozvíjí 42 rozvoden s 75 transformátory, z nichž některé jsou určeny pro převádění elektrické energie z přenosové do distribuční soustavy, a trasy vedení s napěťovou hladinou 400 kV o délce 3 724 km a 220 kV o délce 1 909 km. V rámci elektrizační soustavy České republiky poskytuje ČEPS, a.s., přenosové služby a služby spojené se zajištěním rovnováhy mezi výrobou a spotřebou elektrické energie v reálném čase (systémové služby).

dedova-farma-b

Dědova farma pro Vás otevřela v plzeňském OC Olympia novou prodejnu plnou úžasných dobrot. Koupíte zde české, slovenské a maďarské speciality od malých farmářů, např. klobásky, tlačenku, exkluzivní uzeniny, velký výběr sýrů, nakládané zeleniny, domácí paštiky. Přijďte ochutnat.

 

Dynamic Products s.r.o.

farma moulisovych

Rodinná biofarma Farma Moulisových hospodaří v obci Milínov (Plzeň-jih) v systému ekologického zemědělství. Chová krávy bez tržní produkce mléka, a to masné plemeno Simentál a plemeno Dexter. Dále chová koně, ovce, kozy a provozuje agroturistiku včetně ubytování, které nejčastěji láká rodiny s dětmi..

logo gaudium
Léčebna Gaudium Frýdek-Místek s.r.o. je zdravotnické zařízení dlouhodobě nemocných a svým klientům zajišťuje zdravotní péči. Péče je poskytovaná z prostředků veřejného zdravotního pojištění (dle zákona č. 48/1997 Sb.) a platné legislativy. U mnohých komplikovaných zdravotních stavů zde lze pozorovat po dlouhodobém pobytu překvapivá zlepšení a klienti se zase mohou vracet ke svým rodinám nebo po stabilizaci stavu do vyhovujících sociálních zařízení.
Skupina InterCora vybudovala doposud více než 250 větších i menších nákupních center jak v České republice, tak i na Slovensku a v Rumunsku. Již více než 20 let doprovází při expanzi takové řetězce, jako je Penny Market, Lidl, Tesco, Ahold, Billa a zejména Kaufland. Nabídka potravinářského sortimentu v samoobslužných obchodních domech je doplňována nabídkou nepotravinářského zboží.
isolit

Isolit – Bravo, spol. s r. o. je ryze českou firmou a uznávaným dodavatelem kvalitních výrobků pro světově proslulé firmy. Naši zákazníci jsou především z automobilového průmyslu, dále z odvětví přístrojů pro zdravotnictví a ze segmentu spotřebičů pro domácnost. Vedle toho vyrábíme vlastní výrobní program Bravo.

jcs

Společnost specializující se na pronájem a prodej lešení a bednění. Pod názvem JCS CZ, s.r.o., působí od března roku 2012. JCS CZ, s.r.o., je díky bohatým zkušenostem a odborným znalostem profesionální firmou, která se může pochlubit řadou zajímavých referencí a spokojených zákazníků. Společnost působí zejména v Plzeňském kraji, kde montážně zabezpečuje dodávky lešení pro panelové domy, ale zkušenosti jim dovolují realizovat v tomto oboru i složitější projekty. Velký důraz je kladen na bezpečnost práce a ochranu zdraví, která je pro JCS CZ, s.r.o., na prvním místě.

kmp

Společnost KMP Bürotechnik, s.r.o. je jedním z největších výrobců tonerů, inkoustových cartridgí, barvících a faxových pásek v Evropě. Má vlastní výzkumné a vývojové centrum, vlastní výrobní závod v jižních Čechách. Více než 200 zaměstnanců KMP vyrábí ve třech výrobních halách situovaných v jižních Čechách, na více než 10 000 m2, každý měsíc zhruba 50 000 kusů tonerů pro laserové tiskárny a kopírky, více než 400 000 kusů kompatibilních a renovovaných inkoustových náplní pro inkoustové tiskárny, kilometry barvících pásek pro jehličkové tiskárny a pokladní systémy, tuny termotransferových fólií pro faxy.

Základem lesnické strategie podniku je trvale udržitelné hospodaření v lesích založené na maximálním využívání tvořivých sil přírody, které zajistí nepřetržité a vyvážené plnění produkčních funkcí svěřených lesů. Cílem podniku LESY ČR je vytváření stabilních, kvalitních, druhově, prostorově a věkově skupinovitě smíšených lesů.

Mat modré piktogramy

M.A.T. Group, s.r.o. je firma s ryze českým kapitálem vlastněná dvěma majiteli. Působí jako velkoobchod domácí potřeby, železářství a hobby - zahrada. Firma se orientuje zejména na specializované maloobchodní prodejny a obchodní řetězce. Sortimentem, který čítá více než 20.000 položek, obsáhne požadavky profesionálů i domácích kutilů. Přes 20.000 m2 kryté skladové plochy umožňuje mít k dispozici dostatečný sortiment pro kvalitní a rychlé vykrytí i nejnáročnějších požadavků všech zákazníků. 

Dobroty od Macháčků nabízí velký výběr chutí a vůní – mnoho druhů přírodních pečených čajů, sirupy, džemy, povidla a marmelády, rovněž DIA džemy a marmelády. Vše vyráběné podomácku, poctivě a s láskou. V žádném z výrobků nejsou použita barviva.

pekarna-a-cukrarna-u-posty

Pekárna a cukrárna U pošty denně nabízí čerstvé pečivo a chléb z pekárny ze Sušice. Přijímá objednávky na celé dorty, zákusky, lahůdky a pečivo. S pečivem si můžete odnést i kávu s sebou. Dále zajišťuje objednávky na svatby (svatební dorty, výslužky, banketky, zákusky, ...), narozeniny, rodinné oslavy a jiné.

pekarstvi kabat

Ruční výroba pečiva, to je Pekárna Kabát. Prvotřídní suroviny převážně českého původu bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Pečivo vyráběné podle tradičních receptur. Poctivé pekařské řemeslo jako za času našich dědů a pradědů.

bazen slovany Plavecký bazén Slovany nabízí kromě vnitřního a vnějšího 50m bazénu a dětského bazénu pro sportovní vyžití zejména plavců, aquabel, vodních pólistů, moderních pětibojařů a vodních záchranářů, i další vodní atrakce typu 86 metrového tobogánu, dětského brouzdaliště, divoké řeky, vířivky, relaxačního bazénu, dámské i pánské páry, největší saunu v městě Plzni s kapacitou 31 „saunařů“ , tělocvičnu se zrcadlovým sálem, fitness, ale i ubytovacím centrem s kapacitou 84 lůžek. Byl uveden do provozu v roce 1986. 
Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro více než 40.000 bytů v Plzni a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských subjektů.
possehl logo

Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. se zabývá výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl.

 

Snahou společnosti První plzeňská galvanovna s. r. o. je nepřetržitě zvyšovat kvalitu svých služeb, zdokonalovat a zefektivňovat své výrobní procesy a v neposlední řadě pečovat o spokojenost zákazníků.

renomia

RENOMIA, a. s. je největší českou pojišťovací makléřskou společností. Již od roku 1993 poskytuje komplexní služby v oblasti risk managementu a pojištění pro firmy a jejich zaměstnance. RENOMIA úspěšně rozvíjí své aktivity nejen v ČR, ale i v dalších zemích střední a východní Evropy.

robstav

Stavební společnost ROBSTAV stavby k.s. zajišťuje veškeré zemní práce, výstavby a rekonstrukce komunikací, vodohospodářské stavby. Společnost provádí i zemní přípravné práce staveb a demolice původních staveb. Své služby společnost nabízí převážně na území Plzeňského, Karlovarského, Budějovického a Středočeského a Severočeského kraje.

serto

Firma SERTO CZ s.r.o. se zaměřuje na CNC obrábění, CNC soustružení a obrábění nerez oceli. Provozuje soustružnické centrum. Zabývá se výrobou šroubení, kolen, T-kusů a výrobou dílů se závitem NPT, UNF, M, G a R. Provádí elektrolytické odhrotování vrtaných otvorů.

tempomakers

TEMPO MAKERS z.s. je parta plzeňských běžců vodičů, která vám bude pomáhat na závodech, hlavně půlmaratonech, docílit vámi požadované časy.

tescocr

Tesco Stores ČR je aktivním členem Svazu obchodu a cestovního ruchu a jeho Komory obchodních řetězců, jejímž hlavním úkolem je posilování dobrého jména a pověsti maloobchodu a velkoobchodu v České republice a odstraňování předsudků vůči velkým provozovatelům maloobchodních i velkoobchodních prodejen.

 vodarenske kapicky VODÁRENSKÉ KAPIČKY jsou příležitostí pro zaměstnance společnosti VODÁRNA PLZEŇ a.s. získat finanční podporu pro nějaký "svůj" veřejně prospešný projekt, který sami podporují a jehož se jako realizátoři či dobrovolníci účastní. Už v minulosti se ukázalo, že mnoho zaměstnanců společnosti VODÁRNA PLZEŇ a.s. je aktivními členy nejrůznějších občanských sdružení nebo sympatizují s charitativními projekty tzv. neziskových organizací. Řada z nich se navíc ve svém volném čase snaží pomáhat tam, kde je to podle nich zapotřebí a kde je to těší. VODÁRENSKÉ KAPIČKY společnosti VODÁRNA PLZEŇ a.s. nabízí práve takto aktivním pracovníkům možnost požádat o finanční podporu "jejich" projektu až do výše 50.000 Kč
zf

ZF Engineering Plzeň s.r.o. je od roku 2007 součástí světového koncernu ZF Group. Tento koncern spolupracuje s největšími automobilkami ve světě. Společnost prochází neustálým a radikálním rozvojem, v rámci plzeňské pobočky se na něm aktuálně podílí 250 zaměstnanců, ročně přijímáme cca 60 dalších. V celosvětovém měřítku skupiny ZF vystupuje plzeňské zastoupení jako jedno z 8 hlavních vývojových center. Skupině ZF Group a externím zákazníkům zajišťuje služby v oblasti vývoje i testování software (C/ C++) a hardware, dále v oblasti konstrukce, výpočtů, mechatroniky a metrologie.

Joomla SEF URLs by Artio