Seřazeno dle abecedy
mat group

M.A.T. Group, s.r.o. je firma s ryze českým kapitálem vlastněná dvěma majiteli. Působí jako velkoobchod domácí potřeby, železářství a hobby - zahrada. Firma se orientuje zejména na specializované maloobchodní prodejny a obchodní řetězce. Sortimentem, který čítá více než 20.000 položek, obsáhne požadavky profesionálů i domácích kutilů. Přes 20.000 m2 kryté skladové plochy umožňuje mít k dispozici dostatečný sortiment pro kvalitní a rychlé vykrytí i nejnáročnějších požadavků všech zákazníků. 

mpo-matrace-logo

MPO Trade s.r.o. je česká rodinná firma, která se výrobou matrací a vůbec dobrým spánkem zabývá již více než 12 let.

 ob-logo

Otto Bock ČR, s.r.o. pomáhá lidem na vozíku, postiženým dětem, amputovaným, ale i sportovcům zvyšovat kvalitu jejich života. Vyrábí a distribuuje mechanické a elektrické invalidní vozíky, pomůcky pro hendikepované děti (speciální kočárky, polohovací zařízení, vertikalizátory, atd.), díly pro stavbu protéz a ortéz.

logo-vanoce

Pohybové studio J&A Plzeň provozuje pohybové a fitness studio. Nabízíme kurzy zumby, pilates, power jógy, bosu, jumpingu, tabaty, bodybalance a bodyformingu. Nabízí indoor cycling i kruhový trénink. Pořádá cvičení pro seniory, rodiče s dětmi, těhotné ženy, proti bolesti zad, snižování nadváhy a další.

possehl logo

Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. se zabývá výrobou plastových dílů pro automobilový průmysl.

Joomla SEF URLs by Artio