Reference

neděle, 28 leden 2018 13:33

Štěpánek Jakub, leden 2018

"Při našem posledním pobytu (v září) nám bylo řečeno, že Kubík nedělá pokroky. Líbí se mi profesionální přístup fyzioterapeutů- V případě Kubíka došlo ke změně po domluvě a poradě mnezi panem Petrem a Kosťou. Oba dva dokázali svým zkušeným přístupem Kubíka navést tak, aby se přestal vztekat a čekat na…
sobota, 27 leden 2018 23:35

Hošková Natálka, 1. pobyt

"Centrum mě velice mile překvapilo. Jejich rodinný přístup a vůbec úžasný kolektiv mohu jedině pochválit. Ač je naše Natálka ještě hodně maličká, všichni se o ní dokázali postarat. Již po 14ti dnech mě překvapilo, že jsou účinky zdejšího pobytu znát. Určitě přijedeme znovu."
sobota, 20 leden 2018 09:24

Oupěchová Jana, 1. pobyt

"Máte tu velmi příjemné prostředí, malé, velmi útulné. Zaměstnanci jsou úžasný lidičky, vyjdou nám vstříc, nikdy jsem se s tím nesetkala, až u Vás. Dcera Janička byla spokojená, vůbec jsem u ní nepozorovala stres ani strach. Také se jí tu moc líbilo a už teď se těší na návrat na…
sobota, 23 prosinec 2017 22:18

Košanová Lucie, 1. pobyt

"Cvičení v Centru Hájek dcerku posunulo směrem, který se nám za rok a rehabilitací v jiných zařízeních nepovedl. Metoda cvičení TheraSuit ji nasměřovala takovým způsobem, byť jsme byly prvně, že zvládne již jít pouze s oporou jedné ruky na kratší vzdálenost."
sobota, 16 prosinec 2017 22:43

Procházka Radek, prosinec 2017

"Velmi děkujeme za vstřícný přístup k Radečkovi při všech terapiích. Ráďovi TheraSuit cvičení velmi pomáhá, proto i po obsolvování několika pobytů se sem i nadále budeme rádi vracet. Prostředí i zaměstnanci Hájku jsou velmi příjemní. Ještě jednou děkujeme."
sobota, 16 prosinec 2017 21:57

Kyselová Karolína, 3. pobyt

"Karolína absolvovala již třetí rehabilitační pobyt v Centru Hájek. Za předchozí dva pobyty jsem vždy zaznamenala patrná zlepšení, nyní však, upřímně, zatím nepozoruji žádné pkroky. Předpokládám, že se výsledek dostaví po návratu domů. Děkuji všem pracovníkům Centra Hájek za perfektní přístup a skvělou ´práci´ s Karolínkou."
Joomla SEF URLs by Artio