Pořadí dárců je abecední bez ohledu na výši daru.

Activa potreby pro kancelar 2013

Activa spol. s.r.o.

 belohlavek strechy

Antonín Bělohlávek

ctp

 Jsme Tvůrci Parků

V našich parcích se lidé setkávají, aby mohli podnikat. Spoluprací s námi se stanete součástí živé a rozmanité sítě podnikatelských parků, které budujeme a podporujeme po celé Evropě - od Severního moře až po Černé moře. Nabízíme k pronájmu širokou škálu komerčních prostor, které odpovídají jakýmkoli potřebám vašeho podnikání, bez ohledu na vaši velikost a požadavky odvětví. Nejmodernější budovy, které stavíme a provozujeme, podporují nejrůznější činnosti - od high-tech výroby, výzkumu a vývoje a IT až po logistiku, e-commerce a profesionální služby.

Daikin logo

Společnost Daikin je významným celosvětovým výrobcem klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel. Daikin Industries Czech Republic s.r.o. (DICz) byla založena v květnu 2003 a zároveň byly položeny základy výrobního areálu Daikin, situovaného v plzeňské industriální zóně Borská pole. V areálu plzeňské pobočky se kromě sériové výroby skrývá i vývojové centrum a rozsáhlé testovací zázemí.

daimler truck

Daimler Buses Česká republika s.r.o.

Deemyad-logo-z-web

Deemyad Smile Design Studio je soukromá zubní ordinace v centru Plzně. Naším cílem je poskytnout svým pacientům komplexní stomatologickou péči vysoké kvality v příjemném a přátelském prostředí.

 dvk logo black-orez

DVK Talent Productions s.r.o.

Umělecká a vzdělávací agentura zastupující renomované umělce a jejich koncertní projekty.

 farma-listany

Farma Líšťany, s.r.o. vznikla v listopadu 1992 a je dlouhodobě zaměřena a specializuje se na výrobu mléka. Farma v současné době v rámci rostlinné výroby obhospodařuje 1.108 ha půdy v několika přilehlých katastrech. V rámci živočišné výroby je na farmě chováno 231 kusů dojnic plemene Holštýn a 200 kusů mladého chovného skotu, a to od telátek až po březí jalovice. Mimo zemědělskou výrobu farma provozuje restauraci „Na farmě“, která je situována v tradičním selském dvoře, a která nabízí kvalitní kuchyni z čerstvých surovin dle tradičních postupů.

globus

Globus vstoupil na český trh v roce 1996 a odvedl zde vpravdě pionýrskou práci. Byli jsme prvním hypermarketem, který na náš trh vstoupil. Šlo o riskantní krok, protože nikdo nevěděl, jak zákazník na prodejny typu hypermarketu zareaguje. Neodmítne je? Ukázalo se, že nikoli. Výsledkem byl úspěch. Pochopili jsme, že v České republice musíme dosáhnout evropské úrovně v rekordním tempu. Denně nabízet víc než jiní, denně bojovat o přízeň zákazníků. Dnes jsme stabilním dodavatelem s širokou sítí prodejen po celé ČR.

kpm dog show day

Kočí Kateřina - Kate psí móda

KPM Dog show day - Charitativní psí a dětský den s voříškiádou a bullsporty.

Koření od Antonína

 

Naším cílem je vybírat pro Vás to nejkvalitnější koření z celého světa a naplňovat firemní heslo — Legenda mezi kořením. Proto pečlivě vybíráme a kontrolujeme každý druh koření, který pro Vás ve světě nakoupíme. Důkazem naší pečlivosti jsou spokojení zákazníci, kteří se vracejí do prodejny v Dominikánské ulici v Plzni nebo objednávají v internetovém obchodě — www.koreni.cz.

 

 

Michaela Jírovcová

 

Michal Hrabačka

pneu hajek

PNEUservis Martin Hájek vám v novém pneuservisu v Plzni nabízí mimo jiné přezutí na počkání. Pneuservis pro osobní, lehké nákladní, traktorové a zemní stroje a motopneuservis. Specialista na offroad pneumatiky. Firmám a stálým zákazníkům poskytuje slevy.

 logo-softsolution-grey

SoftSolution s.r.o.

Společnost Softsolution s.r.o. se specializuje na pronájem elektrocentrál od 10 kVA do 1250 kVA (twin systém až do 6000 kVA) včetně příslušenství a celkového zajištění provozu na dobu a čas zvolený zákazníkem.

 tesco

Tesco Stores ČR - pobočka Borská Pole je aktivním členem Svazu obchodu a cestovního ruchu a jeho Komory obchodních řetězců, jejímž hlavním úkolem je posilování dobrého jména a pověsti maloobchodu a velkoobchodu v České republice a odstraňování předsudků vůči velkým provozovatelům maloobchodních i velkoobchodních prodejen.

 

tiskarna kral

Společnost Tiskárna Král s.r.o. disponuje moderním technologickým zázemím, které umožňuje kvalitní a rychlý tisk vizitek, letáků, katalogů a pozvánek včetně konečných úprav. Tiskne svatební oznámení a novoročenky a nabízí reklamní předměty s potiskem, gravírování laserem, zlacený tisk a knihtisk. Společnost Razítka Král s.r.o. patří mezi 5 předních výrobců razítek Trodat s kompletní nabídkou samobarvících, číslovacích, datumovacích a dalších razítek.

WP

W&P Euronova

Posláním skupiny Euronova group podnikatele Radka Nováka je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Součástí skupiny Euronova group jsou reklamní agentury W&P, Korekt a West Media Communication, které disponují vlastní nabídkou reklamních ploch. Díky tomuto spojení vznikla největší síť reklamních ploch přesahující Karlovarský a Plzeňský kraj.

Joomla SEF URLs by Artio