Seřazeno abecedně
Ceskastrelnadace Účelem České střelecké nadace je podpora právnických a fyzických osob sledující dosahování veřejně prospěšných cílů především v oblasti rozvoje střeleckého sportu. K dosažení tohoto účelu nadace shromažďuje a spravuje finanční prostředky, které využívá: a) k podpoře rozvoje střeleckého sportu, b) k podpoře střeleckých soutěží, c) k organizování a podpoře akcí v oblasti střeleckého sportu zaměřené na využití volného času a rozvíjení talentu dětí a mládeže, d) k organizování a podpoře kulturních, společenských a sportovních akcí za účelem propagace nadace a jejích cílů, e) k poskytování charitativní a humanitární výpomoci.
 donio

Donio

Donio je platforma pro všechny, kteří chtějí změnit svůj nebo něčí životní příběh. Ať už založíte sbírku na komunitní zahradu, na výdaje spojené s nákladnou léčbou nebo máte nápad na podnikání, můžete požádat o pomoc veřejnost a podpořit svůj příběh přes Donio.

Předáme vám 100 % vybrané částky. Jak je to možné? Náš provoz hradí dobrovolné příspěvky našich dárců, proto si nebereme žádné provize ani poplatky. Navíc hradíme i poplatky spojené s bankovními transakcemi.

givt

Systém fungování startupu Givt je poměrně jednoduchý – zákazník si na stránkách startupu vybere e-shop a neziskovku, kterou svým nákupem podpoří. Následně na zvoleném e-shopu nakoupí běžným způsobem a nezisková organizace dostane určitou část peněz z nákupu. Zákazník tak nezaplatí nic navíc.

 Nadace ZHE logo CMYK-600x150

 

NF Zdeňky Heyn Edlové

 

Nadační fond Zdeňky Heyn Edlové, se zaměřuje na podporu v oblastech zdraví, zdravotní péče, péče o děti, seniory a zdravotně postižené. Vedle toho Nadační fond pořádá kulturní a sportovní projekty s charitativním podtextem.

 

"Jsem přesvědčena, že v každém z nás je „kousek anděla“ který může pomoci a každý, kdo jakýmkoliv příspěvkem podpoří náš Nadační fond, pomůže naplnit naše poslání: POMOCI TAM, KDE JE TO POTŘEBA…."

 

cteni pomaha140x57

Nadace Martina Romana pomáhá v rámci projektu Čtení pomáhá.

Projekt Čtení pomáhá rozdělí každý rok 10 milionů korun na dobročinné účely. O tom, kdo pomoc obdrží, rozhodnou dětští čtenáři. Každý školák, který se zapojí do projektu, získá po úspěšném vyplnění testu kredit padesát korun, který věnuje na jeden z nominovaných projektů.

NadaceCEZ 400x300 RGB svetlePozadi transparentni

Neziskovky - Nadace ČEZ

Podporujeme rozvoj a profesionalizaci neziskových organizací, které poskytují služby přímé sociální péče podle § 34 zákona o sociálních službách.

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio