accontis

Společnost ACCONTIS - účetní servis s.r.o. úzce spolupracuje s renomovanou plzeňskou auditorskou společností MARKAUDIT, dalšími daňovými poradci a advokátní kanceláří a notářskou kanceláři. Podstatnou část zákazníků tvoří menší a střední společnosti a podnikající fyzické osoby. Výjimkou nejsou ani společnosti se zahraničním kapitálem. Samozřejmostí je pak poskytování služeb v německém a anglickém jazyce. Společnost je pojištěna na případné škody za vedení účetnictví a za daňové poradenství, do dnešního dne nebyla uplatněna žádná škoda na pojišťovně. Na škody vzniklé činností daňového poradce je navíc ze zákona pojištěna Mgr. Ing. Jarmila Sedláčková, daňový poradce č.917. 

Activa potreby pro kancelar 2013

Společnost Activa je ryze česká společnost, která v oboru kancelářských potřeb působí už od roku 1992. Díky logisticky propojené síti regionálních poboček je schopná zásobovat firmy, úřady i organizace následující pracovní den na území celé České republiky. CENTRUM HÁJEK podporuje Activa v rámci svého charitativního projektu ACTIVNĚ dětem.
:: 23/05/2020 Veliký dík společnosti ACTIVA spol. s r.o. za dodávku kancelářských potřeb ::

altea

Firma Altea HD s.r.o. se věnuje především zastínění interiérů, od roku 2014 se zabývá i venkovními roletami a žaluziemi, dále také textilní dekorací interiérů. V rámci portfolia rolet, žaluzií, plissé, záclon, duorolet, panelových stěn či tapet upřednostňuje české výrobky. Zajišťuje dopravu i montáž výrobků.

BTL Společnost BTL zdravotnická technika, a.s. byla založena v roce 1993. BTL se rozrůstala, aby se stala jedním z největších světových výrobců zdravotnické techniky. Hlavní segmenty BTL zahrnují fyzioterapii, kardiologii a estetickou medicínu.
canon Společnost Canon je už přes 80 let jedničkou v oblasti obrazové technologie. Je největším poskytovatelem spotřebitelských, mezipodnikových a průmyslových digitálních obrazových řešení. Důraz na technologii je součástí podnikové DNA. Společnost Canon je oddána snaze změnit představy lidí o tom, čeho lze prostřednictvím obrazové technologie dosáhnout.
canon ČSOB pojišťovna nabízí ucelené pojišťovací služby občanům a živnostníkům stejně jako malým a středním podnikům i velkým korporacím. Všem svým klientům je připravena poskytnout služby evropské kvality v oblasti životního i neživotního pojištění. Stabilní zázemí Skupiny ČSOB a silného nadnárodního akcionáře KBC navíc umožňuje klientům ČSOB Pojišťovny získat za výhodných podmínek komplexní ošetření svých finančních potřeb.
:: 27/12/2020 Veliký dík zaměstnancům plzeňské ČSOB Pojišťovny ::
ekonomicke stavby Společnost Ekonomické stavby je předním stavitelem zděných rodinných domů, který každoročně realizuje a předává svým klientům v České republice a na Slovensku přes 300 domů. Společnost byla založena v roce 1998 a už od počátku své činnosti se zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky služeb, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Ekonomické stavby jsou také jedním z prvních výrobců rodinných domů, který se může pochlubit certifikací kvality podle normy ISO 9001.
eMan

Společnost eMan a.s. poradí a pomůže s digitální transformací. Dodá to správné řešení na míru potřebám svých klientů, od mobilních a webových aplikací přes aplikace pro auta a jiná chytrá zařízení až po komplexní integrovaný software.

triska

Firma Tříska z Třemošné u Plzně zajišťuje dodávky, montáž a servis plynových zařízení a regulační techniky. Pro CENTRUM HÁJEK navrhla řešení vytápění objektu a ohřevu teplé vody - včetně montáže zařízení a následného servisu.

givt

Systém fungování startupu Givt je poměrně jednoduchý – zákazník si na stránkách startupu vybere e-shop a neziskovku, kterou svým nákupem podpoří. Následně na zvoleném e-shopu nakoupí běžným způsobem a nezisková organizace dostane určitou část peněz z nákupu. Zákazník tak nezaplatí nic navíc.
:: 13/10/2020 Givt pomáhá Hájku při Vašich nákupech ::

 gorges

Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS poskytuje komplexní právní služby, přičemž dbá na profesionalitu, osobní přístup a individuální požadavky svých klientů. Přínos kanceláře pro její klienty spočívá zejména v nalézání takových řešení, která klienti mohou využít k  účinnému prosazení svých práv a zájmů. Advokátní kancelář úzce spolupracuje s notáři, auditory, daňovými poradci, soudními znalci a tlumočníky. Právní služby jsou poskytovány též v anglickém a německém jazyce.

Pro CENTRUM HÁJEK je poskytovatel pro bono právních služeb.

la sport

Firma LA Sport je dodavatelem především vybavení pro atletiku. Vedle vybavení (oštěpy, disky, kladiva, koule, překážky, doskočiště, ...) je to také speciální běžecké oblečení, obuv, stejně jako vybavení zázemí (medicinbaly, lavičky, ...). Vedle atletického vybavení nabízí firma LA Sport také vybavení pro pozemní hokej, basketbal, obecný trénink.

Pro CENTRUM HÁJEK dodává speciální vybavení  do našich tělocvičen dle našich potřeb.

lsberger Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO. Komplexní nabídku bytové keramiky prezentuje pod značkou RAKO HOME, systémové řešení komerčních nebo vysoce namáhaných nekomerčních objektů zajišťuje svými výrobky pod značkou RAKO OBJECT.
:: 12/12/2020 Velká podpora od f. LASSELSBERGER, s.r.o. ::
lekarna v bezovce

Lékárna v Bezovce, Sanicula s.r.o je jedinečná lékárna svým celostním přístupem a službami. Nabízí široký sortiment léčiv, homeopatie, gemmoterapie, zdravotnických potřeb a dalšího doplňkového sortimentu. Připravuje individuálně připravovaná léčiva. Poskytuje poradenskou činnost v oblasti lékárenské péče a celostní medicíny. Zajišťuje léčiva dle aktuální poptávky včetně individuálního dovozu zahraničních léčiv dle platného lékařského receptu.

:: 23/10/2020 Děkujeme mnohokrát Lékárně v Bezovce za nové nástěnné lékárničky a ... ::

lmc logo LMC s.r.o. je nejvýznamnějším operátorem na českém elektronickém trhu práce a jednou z předních evropských e-recruitmentových společností. Provozuje službu www.jobs.cz, určenou pro elitní pozice na domácím pracovním trhu, a největší pracovní portál na českém internetu www.prace.cz
lukrena

LUKRENA a.s

Sady Nebílovy

Nebílovy jsou známy jako sadařská obec s dlouholetou tradicí pěstování ovoce. Od roku 1999 navázala na sadařskou tradici zemědělská společnost Lukrena a.s. V našich sadech na 48 ha pěstujeme jablka, švestky, hrušky, třešně, kanadské borůvky a jahody. Je zde vybudována sušárna ovoce, moštárna, výrobna cideru a pro pěstitele ovoce pěstitelská pálenice. Čerstvé ovoce a farmářské produkty z regionu si můžete nakoupit v nové farmářské prodejně.

markaudit Společnost MARK AUDIT Consulting, s.r.o. pracuje pro své klienty od roku 1995. Firma disponuje vysoce kvalitním a odborným personálem, zastupuje vysoké funkce v účetních svazech, publikuje v odborném tisku. Působí nejen pro národní, ale i nadnárodní společnosti s účastí především kapitálu ze SRN. Auditorské zprávy zpracovává i v anglickém nebo německém jazyce. 
Michal Hrabačka Michal Hrabačka (IČO: 67112501) - Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce, reklamní činnost, marketing, mediální zastoupení.
makro

MAKRO Cash & Carry ČR nabízí podnikatelům výběr ze širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží. MAKRO je nejrozvinutějším velkoobchodem v ČR. Společnost si zakládá na čerstvosti a kvalitě, proto dodržuje propracovaná systém kontroly kvality všech produktů. Je držitelem certifikátu IFS, mezinárodní normy pro systémy řízení kvality
:: 09/12/2020 Veliké poděkování za mikulášskou nadílku ::
:: 11/06/2020 Poděkování za sladkosti pro naše dětičky k MDD ::

 u lidusky Obchod u Lidušky je největším farmářským obchodem v Plzni. Celý obchod funguje jako každodenní "kamenný" farmářský trh. Bez ohledu na rozmary počasí zde vždy najdete široký sortiment čerstvých potravin. Obchod podporuje rodinné farmáře a lokální výrobce. Prodává kvalitní české výrobky - pečivo, mléčné výrobky, maso, ryby, uzeniny, mošty, vína, výrobky pro alergiky… Nakoupíte zde vše pro celou rodinu.
:: 25/01/2020 Veliké poděkování za úžasnou sbírku ::
ozontech

OZONTECH s.r.o. je tradičním výrobcem generátorů ozonu a dodavatelem ozonizačních technologií. Jednou z možných aplikací ozonu je využití jeho příznivých účinků na lidský organismus. Toho se využívá např. ke kosmetickým, regeneračním nebo i k léčebným účelům. V současné době je společnost OZONTECH, s.r.o. hlavním dodavatelem ozonizačních systémů v České a Slovenské Republice. Svůj výrobní program průběžně rozšiřuje v souladu s požadavky současné společnosti. Vzhledem k širokému spektru možností využití ozonu je záměrem nabídnout zákazníkům co největší počet prospěšných aplikací.
:: 25/05/2020 Nové generátory ozonu chrání naše děti ::

u posty cukrarna pekarna

Pekárna a cukrárna U pošty denně nabízí čerstvé pečivo a chléb z pekárny ze Sušice. Přijímá objednávky na celé dorty, zákusky, lahůdky a pečivo. S pečivem si můžete odnést i kávu s sebou. Dále zajišťuje objednávky na svatby (svatební dorty, výslužky, banketky, zákusky, ...), narozeniny, rodinné oslavy a jiné.
:: 11/06/2020 Děkujeme majitelce Martě Volevecké za sladký pozdrav pro naše dětičky k MDD ::

personalka Pracovní server Personálka.cz přináší zaměstnavatelům efektivní způsob náboru zaměstnanců přes internet. Za projektem stojí společnost Primecore s.r.o., která dlouhodobě zajišťuje online marketingové služby pro firmy i instituce všech velikostí a zaměření.
:: 10/11/2020 Poděkování serveru Personalka.cz za podporu při hledání posil ::
Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro více než 40.000 bytů v Plzni a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských subjektů.
pneu hajek PNEUservis Martin Hájek nabízí v novém pneuservisu v Plzni mimo jiné přezutí na počkání. Pneuservis pro osobní, lehké nákladní, traktorové a zemní stroje a motopneuservis. Specialista na offroad pneumatiky. Firmám a stálým zákazníkům poskytuje slevy.
:: 21/10/2020 Hájek Hájku aneb hlásíme přezuto :) ::
practimed-sro

Společnost PRACTIMED, s.r.o. vznikla změnou podnikatelského subjektu, kdy MUDr. Anna Křivancová, působící jako praktický lékař pro dospělé v ordinaci se sídlem v ulici Plachého 18 v Plzni, společně s MUDr. Markétou Baxovou založily v roce 2015 zmíněnou společnost. Nově vzniklá společnost je založena na dlouholeté praxi MUDr. Křivancové, která následně předala praxi MUDr. Baxové a ta se tak stala hlavní ošetřující lékařkou pro klienty ordinace na nové adrese Mánesova 80 v Plzni.

 

Snahou společnosti První plzeňská galvanovna s. r. o. je nepřetržitě zvyšovat kvalitu svých služeb, zdokonalovat a zefektivňovat své výrobní procesy a v neposlední řadě pečovat o spokojenost zákazníků.

utulek u smudliny tachov

Psí útulek U Šmudliny vybudovalo město Tachov v září 2005. Majitelem psího útulku je město Tachov. Je zde dvanáct kotců, maximální kapacita je dvacetčtyři míst. Každý kotec je zabezpečen petlicí s visacím zámkem. Jsou omyvatelné, se sundavací střechou. Na zimu má každý dostatek suché slámy v kotci i v boudě. Provozovatelem útulku je Gabriela Jägerová - absolventka CSOŠ obor ochrana přírody a životního prostředí. 

rebel tým blovice REBEL Tým Blovice
:: 15/12/2020 Veliké díky za finanční podporu při nákupu židličky ::
:: 05/10/2020 Veliké poděkování do Blovic ::
SOSprint Společnost SOS print, s.r.o. vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice a kalendáře. Zpracovává noviny, časopisy, katalogy a knihy. Předtisková příprava, grafický návrh, DTP studio.
stavebniny libusin Stavebniny Libušín je prodejna stavebních materiálů s dlouholetou tradicí, která sahá až k počátkům šedesátých let. Firma Ivo Klug, která začala s prodejem stavebních materiálů v lednu 1993 v malé prodejně v Plzni-Hradišti, koupila stavebniny Libušín v srpnu 1998. Díky velmi širokému sortimentu stavebních materiálů, poradenskou činností, rozvozem zakoupeného zboží vlastní autodopravou až na stavbu, spolehlivostí a vstřícným přístupem k zákazníkovi se stala jednou z nejvyhledávanějších stavebnin a to jak drobnými stavebníky, tak stavebními firmami.
skoda-js

Společnost ŠKODA JS stála u zrodu jaderné energetiky a na svém kontě má velké investiční projekty staveb jaderných elektráren v Jaslovských Bohunicích, Dukovanech, Mochovcích nebo Temelíně a řadu dalších zajímavých projektů doma i v zahraničí. Je evropským lídrem svého oboru - jaderného strojírenství. Navazuje na cennou tradici, na expertní znalost a zkušenost svých odborníků a týmů. Jako jedna z mála českých firem dokáže odřídit složité dodavatelské řetězce, a díky tomu zaštítit velké investiční projekty.
:: 10/03/2020 Veliké poděkování společnosti ŠKODA JS a.s. ::

talent plzen 2016 Sportovní klub Talent Plzeň házená pokračuje v tradici a rozvíjí plzeňskou házenou, vychovává mladou házenkářskou generaci. Historie mezinárodní házené se v Plzni datuje od roku 1953. Po celou dobu trvání patřila plzeňská házená, i když pod různými názvy (TJ Spartak, Škoda, JATAS, HC Kovopetrol, TJ Lokomotiva Plzeň, Talent M.A.T. Plzeň) k tomu nejlepšímu, jak v bývalém Československu, tak i nyní v České republice. Plzeňští házenkáři se stali 10x korunními princi prvoligových soutěží a 7x obsadili 3. místo. První titul Mistr ČSSR – sezóna 1973/1974.
:: 22/05/2020 Házenkáři v našich cyklodresech ::
tempomakers

TEMPO MAKERS z.s. je parta plzeňských běžců vodičů, která vám bude pomáhat na závodech, hlavně půlmaratonech, docílit vámi požadované časy.
:: 10/12/2020 Srdečný dík všem úžasným běžcům ::
:: 02/10/2020 Vzácná návštěva na Hájku ::
:: 24/09/2020 Ještě jeden veliký dík ::
:: 13/09/2020 Poděkování všem úžasným běžcům ::
:: 13/09/2020 Krásné momentky ze sobotního závodu ::

tescocr

Tesco Stores ČR - pobočka Borská Pole je aktivním členem Svazu obchodu a cestovního ruchu a jeho Komory obchodních řetězců, jejímž hlavním úkolem je posilování dobrého jména a pověsti maloobchodu a velkoobchodu v České republice a odstraňování předsudků vůči velkým provozovatelům maloobchodních i velkoobchodních prodejen.
Pohodlný online leták prodejen Tesco EXTRA Plzeň Borská Pole (U Letiště 2/1074) zde.
:: 09/12/2020 Veliké poděkování za mikulášskou nadílku ::
:: 28/09/2020 Veliké díky za materiální podporu od Tesco Extra - Borská pole  ::
:: 11/06/2020 Dobroty k Mezinárodnímu dni dětí z Tesco Extra - Borská pole  ::

torf

Sídlo společnosti TORF se nachází v Krásně, které leží uprostřed lázeňského trojúhelníku tvořeného Karlovými Vary, Mariánskými Lázněmi a Františkovými Lázněmi. Díky tomu se může firma, ve spolupráci s předními lázeňskými domy, věnovat vývoji nových, kvalitnějších výrobků. Díky stálému vývoj a objevování nových vlastností rašeliny - přírodní suroviny - se firma po roce 1999 rozhodla rozšířit produkci o kosmetiku a využít tak svých znalostí o blahodárných účincích této suroviny.  

tiskarna kral Společnost Tiskárna Král s.r.o. disponuje moderním technologickým zázemím, které umožňuje kvalitní a rychlý tisk vizitek, letáků, katalogů a pozvánek včetně konečných úprav. Tiskne svatební oznámení a novoročenky a nabízí reklamní předměty s potiskem, gravírování laserem, zlacený tisk a knihtisk. Společnost Razítka Král s.r.o. patří mezi 5 předních výrobců razítek Trodat s kompletní nabídkou samobarvících, číslovacích, datumovacích a dalších razítek.
triska Firma Tříska z Třemošné u Plzně zajišťuje dodávky, montáž a servis plynových zařízení a regulační techniky. Pro CENTRUM HÁJEK navrhla řešení vytápění objektu a ohřevu teplé vody - včetně montáže zařízení a následného servisu. 
tuebor logo Obchodní politikou společnosti TUEBOR GENERAL SERVICE je cílená orientace na špičkový standard preferovaných služeb elektronické ostrahy a pultu centralizované ochrany při zachování komplexního servisu bezpečnostních služeb v kvalitě a šíři na kterou spoléhají zákazníci už dvě desetiletí.
 vodarenske kapicky VODÁRENSKÉ KAPIČKY jsou příležitostí pro zaměstnance společnosti VODÁRNA PLZEŇ a.s. získat finanční podporu pro nějaký "svůj" veřejně prospešný projekt, který sami podporují a jehož se jako realizátoři či dobrovolníci účastní. Už v minulosti se ukázalo, že mnoho zaměstnanců společnosti VODÁRNA PLZEŇ a.s. je aktivními členy nejrůznějších občanských sdružení nebo sympatizují s charitativními projekty tzv. neziskových organizací. Řada z nich se navíc ve svém volném čase snaží pomáhat tam, kde je to podle nich zapotřebí a kde je to těší. VODÁRENSKÉ KAPIČKY společnosti VODÁRNA PLZEŇ a.s. nabízí práve takto aktivním pracovníkům možnost požádat o finanční podporu "jejich" projektu až do výše 50.000 Kč
:: 26/10/2020 Díky podpoře Vodárny Plzeň budujeme "lepší Hájek" již od roku 2014 :-) ::
vsp Společnost VSP Auto, s.r.o. je ryze českou firmou, která je autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel značky Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso a Jeep. Firmu najdete v Plzni na Domažlické ulici 1127/168, kde je k dispozici prodejna osobních, užitkových a nákladních automobilů, autorizovaný servis a čerpací stanice OMV s myčkou.
Joomla SEF URLs by Artio