altea

Firma Altea HD s.r.o. se věnuje především zastínění interiérů, od roku 2014 se zabývá i venkovními roletami a žaluziemi, dále také textilní dekorací interiérů. V rámci portfolia rolet, žaluzií, plissé, záclon, duorolet, panelových stěn či tapet upřednostňuje české výrobky. Zajišťuje dopravu i montáž výrobků.

eMan

Společnost eMan a.s. poradí a pomůže s digitální transformací. Dodá to správné řešení na míru potřebám svých klientů, od mobilních a webových aplikací přes aplikace pro auta a jiná chytrá zařízení až po komplexní integrovaný software.

makro

MAKRO Cash & Carry ČR nabízí podnikatelům výběr ze širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží. MAKRO je nejrozvinutějším velkoobchodem v ČR. Společnost si zakládá na čerstvosti a kvalitě, proto dodržuje propracovaná systém kontroly kvality všech produktů. Je držitelem certifikátu IFS, mezinárodní normy pro systémy řízení kvality

ozontech

OZONTECH s.r.o. je tradičním výrobcem generátorů ozonu a dodavatelem ozonizačních technologií. Jednou z možných aplikací ozonu je využití jeho příznivých účinků na lidský organismus. Toho se využívá např. ke kosmetickým, regeneračním nebo i k léčebným účelům. V současné době je společnost OZONTECH, s.r.o. hlavním dodavatelem ozonizačních systémů v České a Slovenské Republice. Svůj výrobní program průběžně rozšiřuje v souladu s požadavky současné společnosti. Vzhledem k širokému spektru možností využití ozonu je záměrem nabídnout zákazníkům co největší počet prospěšných aplikací.

practimed-sro

Společnost PRACTIMED, s.r.o. vznikla změnou podnikatelského subjektu, kdy MUDr. Anna Křivancová, působící jako praktický lékař pro dospělé v ordinaci se sídlem v ulici Plachého 18 v Plzni, společně s MUDr. Markétou Baxovou založily v roce 2015 zmíněnou společnost. Nově vzniklá společnost je založena na dlouholeté praxi MUDr. Křivancové, která následně předala praxi MUDr. Baxové a ta se tak stala hlavní ošetřující lékařkou pro klienty ordinace na nové adrese Mánesova 80 v Plzni.

utulek u smudliny tachov

Psí útulek U Šmudliny vybudovalo město Tachov v září 2005. Majitelem psího útulku je město Tachov. Je zde dvanáct kotců, maximální kapacita je dvacetčtyři míst. Každý kotec je zabezpečen petlicí s visacím zámkem. Jsou omyvatelné, se sundavací střechou. Na zimu má každý dostatek suché slámy v kotci i v boudě. Provozovatelem útulku je Gabriela Jägerová - absolventka CSOŠ obor ochrana přírody a životního prostředí. 

skoda-js

Společnost ŠKODA JS stála u zrodu jaderné energetiky a na svém kontě má velké investiční projekty staveb jaderných elektráren v Jaslovských Bohunicích, Dukovanech, Mochovcích nebo Temelíně a řadu dalších zajímavých projektů doma i v zahraničí. Je evropským lídrem svého oboru - jaderného strojírenství. Navazuje na cennou tradici, na expertní znalost a zkušenost svých odborníků a týmů. Jako jedna z mála českých firem dokáže odřídit složité dodavatelské řetězce, a díky tomu zaštítit velké investiční projekty.

Joomla SEF URLs by Artio