Alan Schneider

Alan Schneider
neděle, 12 červen 2022 21:21

TEAMBUILDING 2022

= PROTOŽE NEJSME ROBOTI. Je velmi důležité si udělat čas jeden na druhého, jeden na všechny. Uvolnit se, zasmát se, poznat se v jiných situacích než jen "v práci" a probrat věci, na které není jindy čas... O tom byl náš letošní teambuilding, který jsme si moc užili.

pátek, 10 červen 2022 20:20

Hledáme posilu do našeho týmu

Do našeho týmu hledáme lékaře v oboru rehabilitační a fyzikální medicíny nebo neurologie. Těšíme se na Vás.

úterý, 07 červen 2022 22:22

Poděkování plzeňskému Makru

Děkujeme za podporu v rámci Mezinárodního dne dětí našemu sponzorovi - plzeňské pobočce společnosti Makro Cash & Carry s.r.o. Dětičky dostaly krásné balíčky s různými dobrotami :-)

úterý, 07 červen 2022 21:21

Moc jsme si pochutnali :-)

Naše dětičky mají, jako všechny děti, rády sladké dortíky. Stejně jako každý rok si na nich mohly i letos pochutnat díky podpoře od paní Marty Volevecké = majitelky Pekárny - cukrárny U pošty ve Vejprnicích. Děkujeme pěkně za dobrůtky.

čtvrtek, 02 červen 2022 23:23

Den našich dětiček

Mezinárodní den dětí (01.06.2022). Moc jsme užili včerejší oslavu všech našich dětiček - slavili jsme MDD️‍. Připravili jsme pro ně "stezku" s různými úkoly a na závěr všechny dětičky dostaly sladkou medaili. A po té ještě něco dobrého z grilu.

čtvrtek, 02 červen 2022 22:22

Neskuteční běžci, děkujeme Vám!

Děkujeme mnohokrát takto "na dálku" všem běžcům z TEMPO MAKERS, kteří podpořili výstavbu nového dětského hřiště pro naše dětičky neuvěřitelnou částkou ve výši 42.500,- Kč. Jste Ú Ź A S N Í!!!

Už zítra se můžeme potkat v rámci krásné akce, kterou pro nás pořádá skupina plzeňských běžců TEMPO MAKERS. Přijdete nás podpořit a zaběhat si? Těšíme se na osobní setkání.

čtvrtek, 26 květen 2022 22:05

Den včel na Hájku :-)

Slavili jsme Den včel - věděli jste, že včela medonosná byla vědci vyhlášená za nejdůležitější organismus na světe? Bez ní by nemělo lidstvo šanci přežít. I nám se včelky líbí (hlavně včelka Mája), ale od těch skutečných si raději držíme bezpečný odstup. A takový chlebík s medem nebo medovec, to je přece dobroda, které se nedá odolat :-)

středa, 18 květen 2022 23:45

Poděkování Tesco Stores Borská Pole

Děkujeme za podporu společnosti Tesco Stores ČR a.s. - konkrétně plzeňské pobočce Borská pole. Naše dětičky tak měly krásnou velikonoční nadílku :-)

Děkujeme za mnohaletou podporu všem běžcům z PLZEŇSKÝCH TEMPO MAKERS. Jsme velmi potěšeni, že nás běžci opět podpoří v realizaci našeho nového velkého projektu VYBUDOVÁNÍ VENKOVNÍHO HŘIŠTĚ. Přijďte si zaběhat i vy, potkáme se tam :-)

Strana 1 z 91
Joomla SEF URLs by Artio