Alan Schneider

Alan Schneider
pondělí, 21 prosinec 2020 23:23

Chramosta Adam, prosinec 2020

Pobyt v Hájku se nám velice líbil. Je zde velice příjemné a klidné prostředí uprostřed přírody. Cvičební program je pestrý a je sestavený tak, aby Adámka příliš nezatížil. Celkový personál je milý, profesionální a snaží se vytvořit rodinné prostředí. Určitě se rádi vrátíme na další pobyt :-)

pondělí, 21 prosinec 2020 22:22

Kabelková Adriana, prosinec 2020

Děkujeme všem za další přínosný pobyt pro naši Adrianku. Personál byl milý, laskavý, vstřícný. Přístup k dceři naprosto úžasný. Děkujeme.

pondělí, 21 prosinec 2020 20:20

Křiváčková Adéla, prosinec 2020

Náš první pobyt nás utvrdil, že se chceme vrátit. Přístup personálu je bezvadný. Cvičení probíhá s empatií fyzioterapeutů. Všude opravdu čisto. Cítily jsme se tu jako doma.

Adélka je pevnější a krásně rozhýbaná a má další malé pokroky. Bezvadná a srozumitelná edukace na domácí cvičení.

Velmi děkujeme.

Maminka Jana

středa, 17 únor 2021 15:51

Máme rádi zvířata :-)

Máme rádi zvířátka = jsou to naši kamarádi, a tak jim pomáháme přežít nástrahy zimy. Vyrábíme pro ně různé dobroty a stále jim nosíme „něco“ na přilepšenou do krmelce. Společně s nimi se už těšíme na očekávané jaro :-) 

neděle, 14 únor 2021 02:14

Svatý Valentýn na Hájku

SVATÝ VALENTÝN je v obecné rovině vnímán jako svátek dvou zamilovaných lidí. My jej ALE vnímáme jako možnost projevit „neomezenou“ lásku mezi všemi navzájem – směrem k rodičům, sourozencům, prarodičům nebo ke svým kolegům …
Máme se prostě RÁDI :-) 

středa, 10 únor 2021 17:17

Prosba o pomoc Markétky mamince

Pomozte, prosím, mamince Markétky, která již mnoho let navštěvuje naše zařízení. Aby zajistila každodenní "popojížďky" pro dospívající Markétu, potřebuje nový automobil. Část potřebné částky již získala, ještě ji ale "kousek = 300. 000,- Kč" chybí...

Děkujeme za případnou pomoc. 

pondělí, 08 únor 2021 21:02

Hledá se hračka

Prosíme o pomoc, prosíme o sdílení. Nemáte, prosím, někdo z vás doma tuto hračku? To je tak, když je dítě na jednu hračku fixované a ona se už nedá nikde pořídit...
Rádi ji koupíme na dobírku :-) Kontaktujte, prosím, naši kolegyňku Lucku Kubišovou (tel.: 721 834 147, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) a domluvíme podrobnosti.

Děkujeme moc, moc nám pomůžete. 

pondělí, 08 únor 2021 15:51

PYŽÁMKOVÝ DEN

Co bychom všechno neudělali, když si Zuzanka vymyslí, že bude "PYŽÁMKOVÝ DEN"??? :-)) 

sobota, 06 únor 2021 23:32

Od srdce k srdci 2021

Náš dlouhodobý sponzor společnost M.A.T. fandí nejenom plzeňské házené (www. talentplzen.cz), ale naštěstí fandí i nám :-) 
A tak se podařilo, že je CENTRUM HÁJEK součástí jejich krásného kalendáře „Od srdce k srdci 2021“. 
Ale tím jejich pomoc pro nás nekončí = každým rokem nás podporují dodávkou potřebného vybavení dle našeho vlastního výběru z jejich široké nabídky sortimentu (letos opět v hodnotě ve výši 25.000,- Kč). 
Děkujeme mnohokrát za opětovnou podporu. 

pondělí, 01 únor 2021 21:02

Máme nové pomocníky :-)

Představujeme vám naše nové kolegy = terapeutické pomůcky slečnu TenTaTU a pana TenTaTO. Pro odbourání pocitu nejistoty z něčeho nového co zatím neumí, nebo třeba nezvládají, jsme pro naše dětičky pořídili nové pomocníky. Ty jim umí vše názorně předvést (a platí pravidlo, že když to zvládne TenTaTA nebo TenTaTO = už se tolik nebojím a společně to zvládneme). Děkujeme děvčatům z TenTaTo.cz za dosavadní spolupráci a těšíme se na výrobu dalších nových terapeutických pomůcek. 

Strana 1 z 78
Joomla SEF URLs by Artio