Alan Schneider

Alan Schneider
pondělí, 23 březen 2020 23:03

Hošková Natálie, březen 2020

Díky skvělému týmu jsme náš letošní první pobyt i ve ztížených podmínkách úspěšně zvládly. Natálka ochotně spolupracovala, zdejší "tety a strejdy" má moc ráda, hlavně když je může pěkně zmáchat ve vaně. Už teď se budeme moc těšit na říjen, až opět přijedeme!!

A+N

čtvrtek, 19 březen 2020 23:23

Roušky, roušky, roušky...

Děkujeme pěkně těm, kdo nám pomohli vyřešit zajištění potřebných a nyní již povinných roušek. Díky vám všem, milí přátelé - manželé Zatloukalovi, Škaloudovi a Mlejnkovi, Petra Potocká, Alena Zábušková, Jani Kupcová a Jitka Pomahačová. Báječní jste :-)

CENTRUM HÁJEK z.ú.

úterý, 03 březen 2020 20:03

Kamic Vojtěch, únor 2020

Rádi bychom poděkovali celému kolektivu za nadstandardní péči. Všichni se k nám chovali moc hezky a díky tomu si Vojtík rychle zvykl. Počáteční pláč vystřídal úsměv a "zlobení". I když je to tady obrovská dřina, rádi se sem opět vrátíme a budeme se těšit na další pokroky. Moc všem děkujeme, jste skvělí :-) 

Vojtíšek, maminka a tatínek Kamicovi

neděle, 01 březen 2020 20:19

Švábková Zuzana, únor 2020

Vše super, děkuji.

Zuzanka

neděle, 08 březen 2020 08:03

Stehlíková Anna, únor/březen 2020

Pobyt jsme nyní absolvovali potřetí, každou rehabilitací vidíme na Aničce výraznou změnu. Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří s námi bojovali. Náš velký dík patří panu Levonovi, ukázal nám, že to lze :-)

Anička s maminkou

neděle, 01 březen 2020 20:03

Vráblík Patrik, únor 2020

Tímto bych chtěl vyjádřit své poděkování celému týmu Centra Hájek za péči a profesionální přístup, který s Patrikem užíváme plnými doušky. Kdyby všichni fungovali jako vy, bylo by na světě mnohem líp. Těším se na další spolupráci a přeji vám hodně štěstí, elánu a odhodlání do další práce. 

Vráblík

pondělí, 09 březen 2020 21:03

Hanzlíková Beáta, únor/březen 2020

Velké díky za to, jaký jste tým! Profesionální, přátelský, milý a ochotný = prostě skvělý :-) Beátka si rehabilitaci opět velmi užila a vaše práce, jako pokaždé, přinesla skvělé pokroky. V květnu se opět těšíme :-) 

Hanzlíkovi

Zaměstnanci společnosti Škoda JS a.s. se v rámci firemní vánoční akce rozhodli darovat na podporu naší činnosti částku ve výši 40.000,- Kč.

Darovací šek nám předali zástupci společnosti (paní Kateřina Říhová - personální ředitelka a pan David Pavlis - vedoucí marketingu) při velmi příjemné osobní návštěvě.

Děkujeme všem zaměstnancům Škoda JS a.s. za pomoc :-).

 

CENTRUM HÁJEK

pátek, 06 březen 2020 09:12

Ovoce a zelenina :-)

Je to sladké nebo kyselé?
Chutná mi to nebo ne?
Společně jsme poznávali různé chutě ovoce a zeleniny a někteří to zvládli i se zavázanýma očima :-).
Šikulky to jsou :-).


CENTRUM HÁJEK

neděle, 02 únor 2020 20:20

Mann Sebastian, leden 2020

Už počtvrté a opět obrovské poděkování za úžasnou práci, kterou s dětmi odvádíte. Neustále s úsměvem na tváři, velkým pochopením a obrovskou trpělivostí, která je při cvičení se Sebčou třeba. (Za to ještě jednou velké poděkování Jitce a Kosťovi). Samozřejmě jsou zde všichni skvělý s láskyplným přístupem k dětem. Jsme šťastní, že se máme kam a hlavně rádi vracet.

Děkujeme, Sebík a rodiče

Strana 1 z 62
Joomla SEF URLs by Artio