Alan Schneider

Alan Schneider
středa, 12 leden 2022 21:21

Tři králové na Hájku

„My tři králové jdeme k vám, štěstí, zdraví vinšujem vám".

I my jsme oslavili svátek Tří králů jako konec vánočních svátků.

středa, 12 leden 2022 20:20

Vánoce i v novém roce :-)

Dodatečná vánoční nadílka od společnosti MAKRO Cash & Carry. Dárečky pro naše dětičky a poukázky na nákup v hodnotě 5.000,- Kč nám osobně přivezli zástupci plzeňské pobočky – ředitel pobočky Ing. Martin Kořán a manažerka prodeje Kateřina Boudyšová. Děkujeme pěkně za pomoc.

Děkujeme všem, kdo nám v uplynulém roce podali pomocnou ruku a těšíme na další spolupráci, milá setkání a společnou radost z úsměvů našich dětí.

neděle, 02 leden 2022 23:23

Veliké poděkování obci Losiná

Děkujeme za dlouhodobou podporu obci Losiná - letos posíláme zvláštní poděkování týmu, který zorganizoval Vánoční jarmark a jeho výtěžek věnoval našim dětičkám. Dík patří také všem, co na si na jarmarku něco z těchto krásných výrobků zakoupili. 

sobota, 01 leden 2022 23:45

Cyklodresy pro Centrum Hájek

10.12.2021 nám přijel pan František Raboň jako zástupce společnosti KALAS Sportswear, s.r.o. předat výtěžek ze speciální benefiční řady cyklodresů právě pro CENTRUM HÁJEK. Až potkáte cyklistu v tomto "úžo dresu" = je to fanda našich dětí!! Děkujeme mnohokrát za podporu všem, co si tento unikátní cyklodres zakoupili.

sobota, 01 leden 2022 18:19

Vánoční jarmark na 25. ZŠ

22. 12. 2021 nám zástupci žáků 25. ZŠ v Plzni ve Chválenické ulici přijeli předat část výtěžku z Vánočního jarmarku, na kterém prodávali vlastnoruční výrobky s vánoční tématikou. Doprovodila je paní ředitelka Syřínková s panem učitelem Novákem. Děkujeme pěkně všem.

sobota, 01 leden 2022 15:51

To jsme my, Centrum Hájek :-)

Velký dík všem zaměstnancům CENTRUM HÁJEK. To díky nim se k nám naši klienti vrací s úsměvem na tváři. Společně jako tým umíme pracovat, ale i se bavit. To jsme my - CENTRUM HÁJEK

neděle, 26 prosinec 2021 20:21

Velký vánoční dík

Vánoční stromeček, který nám darovaly Lesy ČR, jsme si ozdobili klasicky po staročesku. Dárečky pro dětičky věnovala společnost M.A.T. Group a.s., společnost RENOMIA, a.s. - konkrétně plzeňská pobočka, Vlaďka Jandová a Markéta Jungová. Děkujeme pěkně.

sobota, 25 prosinec 2021 23:32

Spanilá jízda

Děkujeme pěkně za podporu v rámci akce SPANILÁ JÍZDA 2021, kterou pravidelně pořádá Odbor sociálních služeb města Plzně a představitelé města Plzně (pro letošní rok se naším patronem stal náměstek primátora města Plzně pro dopravu a životní prostředí - Mgr. Michal Vozobule). Mohli jsme si tak pořídit potřebné pomůcky pro OROFACIÁLNÍ STIMULACI (Grabbery, kartáčky, logovibrátor s nástavci, vodní píšťaly, tipy a návody pro práci s logovibrátorem + sterilizátor na tyto pomůcky pro zajištění bezpečné hygieny pro klienty) a ERGOTERAPII (vkládačky, přísavkové kelímky, senzorická chrastítka).

pondělí, 20 prosinec 2021 20:20

Tesco Stores Borská pole

Děkujeme za dobroty na Mikulášskou nadílku pro naše dětičky dlouhodobému partnerovi = společnosti Tesco Stores ČR, a.s. - konkrétně plzeňské pobočce Borská pole. Velký dík patří především za jejich celoroční podporu v podobě všeho, co umíme v rámci péče o naše klienty skvěle využít!!

Strana 1 z 88
Joomla SEF URLs by Artio