Centrum Hájek

Požadované vzdělání: Vyšší odborné

Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Ruština (Základní)Plat

Nástupní plat: 28.000 Kč

Platový výměr: 28 000 – 32 000 Kč / měsíc

Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na vzdělání

Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, FyzioterapeutTyp pracovního poměru

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazekDélka pracovního poměru

Délka pracovního poměru: Na dobu určitouTyp smluvního vztahu

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Umístění pracoviště: Šťáhlavice 158

NÁPLŇ PRÁCE, PRAVOMOCI A ZODPOVĚDNOSTI

· Vykonávat práci fyzioterapeuta u klientů s různým druhem a různým typem handicapu ve věku od 1 roku do 17 let

· provádět terapeutické a preventivní metody v rehabilitačním procesu

· pracovat podle rehabilitačního plánu stanoveného lékařem

· provádět kontrolní a závěrečná posouzení efektu zvolené terapie

· provádět rehabilitační cvičení

· provádět doprovodné fyzikální terapie za pomoci speciálních přístrojů (laserová a ultrazvuková terapie, magnetoterapie a další)

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY, BENEFITY

· nástupní bonus až 30.000,- Kč

· pomoc se zprostředkováním nájmu bytu + příspěvek na bydlení až 3.500,- Kč/měsíc

· 5 týdnů dovolené

· jednosměnný provoz pouze ranní směna (pondělí - pátek)

· zvýhodněné stravování

· příspěvek na připojištění hmotné odpovědnosti zaměstnance za způsobené škody

· práci s moderními rehabilitačními přístroji a pomůckami

· doplňující školení a kurzy pro odborný a osobní růst

· umožnění dokončení vysokoškolského vzdělání

· volné vstupy do bazénu

· firemní teambuilding

· pravidelné supervize (forma dlouhodobé podpory, rozvoje a učení zejména profesionálů v pomáhajících profesích)

OSOBNOSTNÍ PŘEDPOKLADY A DOVEDNOSTI

· odpovídající odborné vzdělání

· zdravotní způsobilost

· morální bezúhonnost

· zodpovědnost a loajalitu

· psychická odolnost

· schopnost pracovat v týmu

· zkušenosti s prací v sociálních či zdravotních službách s klienty s handicapem vítána

· znalost AJ nebo RJ je výhodou, ale není podmínkou

POŽADAVKY

· Český jazyk - Pokročilý (C1)

· Řidičský průkaz sk. B

Joomla SEF URLs by Artio