Centrum Hájek

Požadované vzdělání: Bakalářské

Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní) nebo Ruština (Základní)

Plat: 30 000 – 35 000 Kč / měsíc

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání

Zařazeno: AdministrativaTyp pracovního poměru

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazekDélka pracovního poměru

Délka pracovního poměru: Na dobu určitouTyp smluvního vztahu

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM

· Komunikace s manažery vnitropodnikových oddělení a podpora v pracovně právní oblasti,

· komunikace s úřady (správa sociálního zabezpečení, zdravotní pojišťovny, Úřad práce atd.),

· komunikace se mzdovým účetním, rozdělování mezd na jednotlivá střediska a dotace,

· kompletní vedení personální agendy zaměstnanců a jejich složek,

· nábor nových zaměstnanců – inzerce, selekce CV, headhunting, organizace a vedení VŘ, účast na pracovních veletrzích, zprostředkování zaměstnání pro cizince,

· zajištění nástupu nových kolegů – příprava a podpisy smluv a dalších podkladů,

· návrh a implementace adaptačního procesu organizace,

· HR marketing – spolupráce s marketingem na sociálních sítí, posilování jména společnosti, jako dobrého zaměstnavatele,

· vzdělávání a rozvoj, návrhy, výběr dodavatelů a organizace vzdělávacích aktivit,

· pečování o naše kolegy – firemní benefity a organizování teambuildingů.

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT

· Vysokoškolské vzdělání Ing./Mgr./Bc. ,

· znalost práce na PC na pokročilé úrovni MS Office, Internet, Outlook…(vytváření filtrů, grafů,
  kontingenčních tabulek, vytváření obchodních a motivačních dopisů atd.),

· zkušenosti v oblasti personalistky (min. 2 roky),

· řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič – možnost dopravit se na místo pracoviště),

· samostatné a rychlé rozhodování,

· spolehlivost, loajalita, odolnost vůči stresu

· aktivní přístup k plnění delegovaných úkolů,

· analytické myšlení, pečlivost a trpělivost,

· výborné komunikační a organizační schopnosti,

· reprezentativní diplomatické vystupování,

· pozitivní myšlení a schopnost empatie.

VÝHODOU BUDE

· Znalost jednoho světového jazyka AJ/NJ/RJ,

· zkušenosti v oblasti PR.

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

· Zajímavou, různorodou a přínosnou práci,

· pracovní smlouvu na plný pracovní úvazek,

· pracovní smlouva (první rok na dobu určitou, následně na dobu neurčitou)

· částečně flexibilní pracovní dobu,

· pracoviště umístěné v nově zrekonstruovaných prostorech,

· 4 týdny dovolené (následně 5 týdnů dovolené – po dvou letech),

· vzdělávací kurzy a odborná školení,

· umožnění dokončení vysokoškolského vzdělání,

· k dispozici pracovní telefon a notebook,

· příjemnou pracovní atmosféru a kolektiv,

Joomla SEF URLs by Artio