Dlouhodobí partneři

odpady bohemia Odpady Bohemia s.r.o., Marius Pedersen Group - Chceme poskytovat efektivní a kvalitní služby v komunální i komerční sféře při maximálně šetrném přístupu k životnímu prostředí.

Obchody se společenskou a volnočasovou pánskou módou v Plzni.

belohlavek strechy Fima AB Bělohlávek, s.r.o. nabízí kompletní provedení střech - práce tesařské, klempířské, pokrývačské včetně tepelných izolací Thermodach a Isotech, nátěry, truhlářské výrobky, stavba lešení, hromosvody.
 torf Firma Ludmila Jílková - TORF vznikla v roce 1991, a to v souvislosti s privatizací části bývalého státního podniku Rašelina Soběslav. Po této události se firma zabývala těžbou a zpracováním rašeliny pro zemědělské a balneologické účely. Sídlo společnosti se nachází v Krásně, které leží uprostřed lázeňského trojúhelníku tvořeného Karlovými Vary, Mariánskými Lázněmi a Františkovými Lázněmi. Díky tomu se může firma, ve spolupráci s předními lázeňskými domy, věnovat vývoji nových, kvalitnějších výrobků. Díky stálému vývoj a objevování nových vlastností rašeliny - přírodní suroviny - se firma po roce 1999 rozhodla rozšířit produkci o kosmetiku a využít tak svých znalostí o blahodárných účincích této suroviny.
 logo zvirevnouzi DES OP Záchranná stanice živočichů Plzeň - úkolem záchranné stanice je odchyt, převzetí, veterinární ošetření, léčba a zpětný návrat do přírody, případně zajištění další existence pro všechny druhy volně žijících, poraněných či jinak handicapovaných živočichů.
billa
BILLA - prodejna Majerova Plzeň
es logo-text 3D modra
Společnost Ekonomické stavby je předním stavitelem zděných rodinných domů, který každoročně realizuje a předává svým klientům v České republice a na Slovensku přes 300 domů. Společnost byla založena v roce 1998 a už od počátku své činnosti se zaměřuje na kvalitu a šíři nabídky služeb, která je svým rozsahem na trhu ojedinělá. Ekonomické stavby jsou také jedním z prvních výrobců rodinných domů, který se může pochlubit certifikací kvality podle normy ISO 9001.
 becker-bohemia Becker Bohemia, s.r.o. provádí komplexní služby v odpadovém hospodářství, svoz komunálního odpadu, recyklace odpadu. Sběrný dvůr. Strojní metení, odvoz stavební suti, separovaný odpad, skartaci dokumentů, kontejnerovou službu. Bezplatně modré popelnice na papír.
viktoria  FC ViktoriaPlzeň
Plzeňský extraligový klub založený v roce 1911.

 

hcplzen logo HCŠkodaPlzeň
Plzeňský extraligový hokejový klub založený v roce 1929.
 chd logo Reklamní agentura Chic Design s.r.o. zajišťuje full - service v oblasti firemní reklamy.
 gorges Advokátní kancelář GÖRGES & PARTNERS poskytuje komplexní právní služby, přičemž dbá na profesionalitu, osobní přístup a individuální požadavky svých klientů. Přínos kanceláře pro její klienty spočívá zejména v nalézání takových řešení, která klienti mohou využít k  účinnému prosazení svých práv a zájmů. Advokátní kancelář úzce spolupracuje s notáři, auditory, daňovými poradci, soudními znalci a tlumočníky. Právní služby jsou poskytovány též v anglickém a německém jazyce.
Pro CENTRUM HÁJEK je poskytovatel pro bono právních služeb.
kozeluha 01
Firma Koželuha – český truhlář byla založena v roce 1995. V současné době zaměstnává 45 odborníků v profesích projektant, modelář, truhlář, restaurátor a je největší truhlářskou firmou tohoto druhu v Plzni a okolí.
LA Sport, s.r.o.
Firma LA Sport je dodavatelem především vybavení pro atletiku. Vedle vybavení (oštěpy, disky, kladiva, koule, překážky, doskočiště, ...) je to také speciální běžecké oblečení, obuv, stejně jako vybavení zázemí (medicinbaly, lavičky, ...). Vedle atletického vybavení nabízí firma LA Sport také vybavení pro pozemní hokej, basketbal, obecný trénink.
Pro CENTRUM HÁJEK dodává speciální vybavení  do našich tělocvičen dle našich potřeb.
lsberger Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. je největším výrobcem keramických obkladů a dlažeb v ČR a zároveň se řadí k největším evropským výrobcům obkladových materiálů. LASSELSBERGER, s.r.o. zachovává a rozvíjí tradici české značky RAKO, která oslaví v letošním roce 130. výročí svého vzniku. Komplexní nabídku bytové keramiky prezentuje pod značkou RAKO HOME, systémové řešení komerčních nebo vysoce namáhaných nekomerčních objektů zajišťuje svými výrobky pod značkou RAKO OBJECT.
lmc logo Podporujeme pěstounskou péči, vzdělávání a osobní rozvoj dětí, abychom jim dali příležitost rozvinout jejich potenciál. Kromě každoročního finančního daru na podporu činnosti Nadačního fondu Rozum a cit také organizujeme workshopy pro děti z pěstounských rodin, během kterých je seznamujeme s tím, jak si najít smysluplnou praxi.
  Společnost LUKRENA a.s. je standardní zemědělskou společností. Hospodaří na celkové výměře 3500 ha. Z toho je 470 ha trvalého travního porostu.
mivvy logo Naši obchodní partneři jsou jak menší elektroinstalační firmy, prodejny elektro, světelná studia, sítě specializovaných velkoobchodů, tak profesionální realizační firmy v oboru osvětlení a inteligentního řízení domácností a kanceláří. Výrobní, logistické a servisní centrum firmy se nachází v Blovicích u Plzně, obchodní pobočka pak ve Frýdku-Místku. Obchodní specialisté spravují a navštěvují klienty po celé České republice.
nas grunt Farmářskou prodejnu Náš Grunt u Lidušky najdou všichni milovníci kvalitních českých potravin v Plzni na Roudné. Farmáři a lokální výrobci zásobují obchod čerstvým pečivem, mléčnými výrobky, všemi druhy mas, ovocem a zeleninou a mnoha dalšími pochoutkami. Vše bez zbytečných "éček"... Každý je vítán s úsměvem :-)
 ob-logo Otto Bock ČR, s.r.o.
Pomáhá lidem na vozíku, postiženým dětem, amputovaným, ale i sportovcům zvyšovat kvalitu jejich života. Vyrábí a distribuuje mechanické a elektrické invalidní vozíky, pomůcky pro hendikepované děti (speciální kočárky, polohovací zařízení, vertikalizátory, atd.), díly pro stavbu protéz a ortéz.
Je naším výhradním dodavatelem rehabilitačních a kompenzačních pomůcek - CENTRUM HÁJEK je díky spolupráci se společností Otto Bock vybaven rehabilitačními židličkami, vertikalizátorem, vozíky a kočárky pro naše uživatele.
 PEKAŘSTVÍ ŠEFL s.r.o. Našim zákazníkům nabízíme běžné i celozrnné pečivo, tradiční chléb z vlastního přírodního kvasu i sladké koláče (na objednávku svatební i pouťové). V příjemném prostředí si můžete vybrat přesně podle vaší chuti. Při větší objednávce nás neváhejte kontaktovat a rádi Vám zboží přivezeme. Rodinná firma funguje již od roku 1992, takže naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují nabízet pouze kvalitní výrobky. U nás máte jistotu, že každý kousek bude vždy čerstvý a chutný. Těší se na Vás ochotný personál.
pneuhajek 2 PNEUservis Martin Hájek vám v novém pneuservisu v Plzni nabízí mimo jiné přezutí na počkání. Pneuservis pro osobní, lehké nákladní, traktorové a zemní stroje a motopneuservis. Specialista na offroad pneumatiky. Firmám a stálým zákazníkům poskytujeme slevy.
  Sanicula s.r.o. - Lékárna v Bezovce - jedinečná lékárna svým celostním přístupem a službami. Nabízí široký sortiment léčiv, homeopatie, gemmoterapie, zdravotnických potřeb a dalšího doplňkového sortimentu. Připravuje individuálně připravovaná léčiva. Poskytuje poradenskou činnost v oblasti lékárenské péče a celostní medicíny.  Zajišťuje léčiva dle aktuální poptávky včetně individuálního dovozu zahraničních léčiv dle platného lékařského receptu.
 SOSprint Společnost SOS print, s.r.o. vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice a kalendáře. Zpracovává noviny, časopisy, katalogy a knihy. Předtisková příprava, grafický návrh, DTP studio.
 logo-stavebniny-libusin Stavebniny Libušín je prodejna stavebních materiálů s dlouholetou tradicí, která sahá až k počátkům šedesátých let. Naše firma Ivo Klug, která začala s prodejem stavebních materiálů v lednu 1993 v malé prodejně v Plzni-Hradišti, koupila stavebniny Libušín v srpnu 1998.
Díky velmi širokému sortimentu stavebních materiálů, poradenskou činností, rozvozem zakoupeného zboží vlastní autodopravou až na stavbu, spolehlivostí a vstřícným přístupem k zákazníkovi se stala jednou z nejvyhledávanějších stavebnin a to jak drobnými stavebníky, tak stavebními firmami.
talent plzen 2016

Sportovní klub Talent Plzeň házená pokračuje v tradici a rozvíjí plzeňskou házenou, vychovává mladou házenkářskou generaci. Historie mezinárodní házené se v Plzni datuje od roku 1953. Po celou dobu trvání patřila plzeňská házená, i když pod různými názvy (TJ Spartak, Škoda, JATAS, HC Kovopetrol, TJ Lokomotiva Plzeň, Talent M.A.T. Plzeň) k tomu nejlepšímu, jak v bývalém Československu, tak i nyní v České republice. Plzeňští házenkáři se stali 10x korunními princi prvoligových soutěží a 7x obsadili 3. místo. První titul Mistr ČSSR – sezóna 1973/1974.

tiskarna kral Společnost Tiskárna Král s.r.o. disponuje moderním technologickým zázemím, které umožňuje kvalitní a rychlý tisk vizitek, letáků, katalogů a pozvánek včetně konečných úprav. Tiskne svatební oznámení a novoročenky a nabízí reklamní předměty s potiskem, gravírování laserem, zlacený tisk a knihtisk.
Společnost Razítka Král s.r.o. patří mezi 5 předních výrobců razítek Trodat s kompletní nabídkou samobarvících, číslovacích, datumovacích a dalších razítek.
triska Firma Tříska z Třemošné u Plzně zajišťuje dodávky, montáž a servis plynových zařízení a regulační techniky. Pro CENTRUM HÁJEK navrhla řešení vytápění objektu a ohřevu teplé vody - včetně montáže zařízení a následného servisu. 
tuebor logo

Obchodní politikou společnosti TUEBOR GENERAL SERVICE je cílená orientace na špičkový standard preferovaných služeb elektronické ostrahy a pultu centralizované ochrany při zachování komplexního servisu bezpečnostních služeb v kvalitě a šíři na kterou spoléhají naši zákazníci už dvě desetiletí. Pružnou aplikací poznatků z vývoje oboru v USA a západní Evropě jsme na základě dvaceti let zkušeností s poznáváním potřeb zákazníka v českém prostředí vytvořili vlastní filosofii spočívající ve využívání smysluplné a efektivní kombinace služeb a technologií v oboru komerční bezpečnosti.

vsp

Společnost VSP Auto, s.r.o. je ryze českou firmou, která je autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel značky Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso a Jeep. Naši společnost najdete v Plzni na Domažlické ulici 1127/168, kde je k dispozici prodejna osobních, užitkových a nákladních automobilů, autorizovaný servis a čerpací stanice OMV s myčkou.

 

 

 

Joomla SEF URLs by Artio