fery baner-horni 2

 

Celý výtěžek ze závodu půjde ve prospěch naší neziskové organizace CENTRUM HÁJEK z.ú.

   
Termín závodu:
sobota 4. června 2016
Místo konání:
Šťáhlavice, louka u řeky
Disciplína:
Marathon horských kol
Tratě:
Marathon 40 km (2 x 20 km)
Fitness 20 km
Dětské závody dle věkových kategorií (uskuteční se na louce v okolí startu a cíle)
Výsledky:

ELITE muži/ženy (společně s U23) :: výsledky zde ::

Muži/ženy do 40 let :: výsledky muži zde :: výsledky ženy zde ::

Muži/ženy nad 40 let* :: výsledky muži zde :: výsledky ženy zde ::

Muži/ženy nad 50 let* :: výsledky muži zde :: výsledky ženy zde ::

Junioři/Juniorky :: výsledky junioři zde :: výsledky juniorky zde ::

Kadeti/Kadetky :: výsledky zde ::

Žáci/Žačky :: výsledky zde ::

Děti :: výsledky zde ::

*vždy do dovršení daného věku v kalendářním roce 

 

Fotogalerii z letošního ročníku najdete zde.

Brožura s podrobnými informacemi k závodu je k nahlédnutí zde. 
 
   
  FERY CUP 2016 podpořili:  
LPP BS PORSCHE PLZEŇ se již třináctým rokem stará Porsche Plzeň o vozy značek Volkswagen, Audi a čtvrtým rokem o značku Škoda. Stejně jako minulý rok tak i letos se společnost PORSCHE PLZEŇ stala hlavním partnerem charitativního závodu Františka Raboně - FERY CUP.  
nadace divoke husy Jsme česká nadace, která zdvojnásobuje výtěžky benefičních akcí nestátních neziskových organizací až do výše 60 000 Kč. V České republice působíme od roku 1997. Po sloučení s Nadací Civilia v roce 2006 v rámci programu Benefice s Divokými husami převzala i její aktivity. Společně jsme rozdělili více než 300 milionů korun mezi bezmála 1 500 projektů.
plzen ehmk Město Plzeň je důležitým hospodářským i kulturním centrem západních Čech a vyhledávaným cílem turistů. Láká je nejen světoznámý pivovar Pilsner Urquell, historické jádro s mnoha památkami, ale i bohaté kulturní zázemí, díky němuž Plzeň zvítězila v boji o titul Evropské hlavní město kultury 2015.
lesycr-logo-barva-sirka-150px Základem lesnické strategie podniku je trvale udržitelné hospodaření v lesích založené na maximálním využívání tvořivých sil přírody, které zajistí nepřetržité a vyvážené plnění produkčních funkcí svěřených lesů. Cílem podniku LESY ČR je vytváření stabilních, kvalitních, druhově, prostorově a věkově skupinovitě smíšených lesů.
plzensky kraj Plzeňský kraj pečuje o komplexní rozvoj území a o potřeby svých občanů, zejména o vytváření podmínek pro rozvoj sociální péče, o uspokojování potřeby ochrany a rozvoje zdravých životních podmínek, výchovy a vzdělávání, kultury a ochrany veřejného pořádku.
xrover xRover totiž není jen tak ledajaký kočárek! Jde o certifikovaný multifunkční dětský kočárek a vozík za kolo zároveň! Je designový, takže se s ním nemusíte stydět vyrazit do města, a zároveň je vybaven dlouhou řadou prvků, která ho předurčují i k jízdě v terénu, ve sněhu nebo za kolem. xRover je bezpečný, pohodlný, praktický a naprosto vychytaný!
billa BILLA ČR působí na českém trhu od roku 1990. S obratem ve výši 22,6 mld. Kč, s 204 prodejnami a 6 000 zaměstnanci je BILLA lídrem na trhu supermarketů. Nabízí široký výběr produktů známých i privátních značek. Velký důraz je kladen na čerstvý sortiment, jako jsou lahůdky, pečivo, ovoce a zelenina, mléčné produkty, maso a chlazené produkty. BILLA se soustředí na podporu českých producentů, proto české potraviny tvoří většinu jejího sortimentu.
skupina cez Energetická společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. Kromě výroby a prodeje elektřiny patří k jejím aktivitám i oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení, těžby surovin nebo pracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ se současně řadí mezi tři největší výrobce tepla v České republice.
zzspk Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje - Krajské operační středisko vyhodnocuje denně přibližně 1200 volání. V rámci IZS (integrovaného záchranného systému) se spolupodílí na likvidaci následků mimořádných událostí na území Plzeňského kraje. Operační středisko je vybaveno nejmodernějšími technologiemi pro operační řízení zdravotnických záchranných složek. Nové technologie operátorům umožňují výběr adekvátních sil a prostředků podle typu, rozsahu a místa události.

toi toi

Firma TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 14001. K hlavním zákazníkům společnosti patří stavební firmy, městské úřady, organizátoři sportovních i kulturních akcí a armáda. V letech 2002 – 2013 firma realizovala velká vojenská cvičení armád USA, Anglie, Holandska, Francie a České republiky.
bohemia sekt Společnost BOHEMIA SEKT, s.r.o. je hlavní společností skupiny BOHEMIA SEKT, která je nejsilnější vinohradnicko-vinařskou skupinou v České republice. Skupina BOHEMIA SEKT je největším výrobcem šumivých vín v České republice, je nejvýznamnějším tuzemským výrobcem tichých vín, a patří také mezi významné výrobce lihovin.
drone U dronu se fantazii meze nekladou. Chcete fotit? Natáčet? Nebo radši něco speciálního? Drony nabízí nový pohled na realitu, ať už z ptačí, hmyzí či robotické perspektivy. Přinášejí nový formát reportáže, dynamiky a formy předkládaného sdělení a umožňují tak lepší zachycení témat, v nichž prostorový či plošný aspekt hraje klíčovou roli. Výsledkem je natočení materiálu, který by se jinak zachytit nedal, nebo by to bylo příliš nebezpečné, popřípadě nudné či obtížné
n700 Nadace 700 let města Plzně podporuje projekty směřující k rozvoji a obnově města Plzně, jejichž cílem je zlepšení životních podmínek obyvatel města a jeho propagace. Jejím cílem je vytvářet dobré předpoklady pro další rozvoj města, jeho vzhledu a pestřejší nabídky kulturních, sportovních, společenských, humanitárních a dalších aktivit.
1146 102663 mest policie plzen Městská policie při zabezpečování místních záležitostí veřejného pořádku a plnění dalších úkolů podle zákona 553/1991 Sb. nebo podle jiného zákona zejména přispívá k ochraně a bezpečnosti osob a majetku.
zcu logo color Západočeská univerzita v Plzni (ZČU) je jedinou veřejnou vysokoškolskou institucí sídlící v Plzeňském kraji. Univerzita má v současné době devět fakult s více než 60 katedrami a dva vysokoškolské ústavy. Téměř 15 000 studentů si může vybrat ze široké nabídky bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, přičemž samozřejmostí je možnost výběru formy studia v podobě prezenční, kombinované nebo distanční.
Západočeská univerzita v Plzni uzavřela smlouvu o spolupráci s Asociací pro pomoc handicapovaným dětem a stala se tak významným partnerem projektu CENTRUM HÁJEK
.
 irontime Nabízíme organizaci závodů na klíč nebo konzultační služby pro sportovní veřejnost, obce i firmy. Tým IronTime tvoří zkušení závodníci a organizátoři, kteří mají bohaté zkušenosti ze sportovních akcí doma i v zahraničí. Naplánujeme optimální trať závodu a zaměříme ji pomocí GPS. Doporučíme certifikované měřiče Českého atletického svazu pro měření mistrovských závodů.
viktoria FC Viktoria Plzeň - Plzeňský prvoligový klub založený v roce 1911.
hcplzen logo HC Škoda Plzeň - Plzeňský extraligový hokejový klub založený v roce 1929.
talent Talent Plzeň házená - pokračuje v tradici a rozvíjí plzeňskou házenou, vychovává mladou házenkářskou generaci.
stahlavy Obec Šťáhlavy leží 14 km jižně od města Plzně v údolí řeky Úslavy. První písemná zmínka o šťáhlavské obci pochází z roku 1239, kdy daroval obec král Václav I., syn Přemysla Otakara I., kostelu sv. Vavřince při Hradu Plzni výměnou za osadu Benešovice u Stříbra.
sdh stahlavice Sbor dobrovolných hasičů Šťáhlavice – je pravidelným dodavatelem cateringu, těšte se opět na výborné gastronomické zážitky.
 logo-kb-og

Komerční banka, a.s.,

- patří mezi přední bankovní instituce v České republice a v regionu střední a východní Evropy

- je univerzální bankou se širokou nabídkou služeb v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví

- je dostupná prostřednictvím sítě poboček KB, přímého bankovnictví a vlastní distribuční sítě

csob ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. V retailovém bankovnictví v ČR působí Banka pod základními obchodními značkami – ČSOB (pobočky), Era (finanční centra) a Poštovní spořitelna (obchodní místa České pošty).
delicomat DELIKOMAT patří na trhu nápojových a prodejních automatů k nejsilnějším společnostem svého druhu a v současné době pracuje na všech pobočkách DELIKOMATU 500 zaměstnanců. Na českém trhu jsme do provozu doposud uvedli více než 15.000 kusů nápojových a svačinových automatů. Čistota, dodržování přísných hygienických předpisů a kvalitní rychlý servis je u nás samozřejmostí.
stary plzenec 140x169 Starý Plzenec se nalézá 9 km jv. od středu Plzně v údolí řeky Úslavy mezi Radyní a Hůrkou. Archeologické nálezy svědčí o osídlení místa již od 5.tisíciletí př.n.l. První písemná zpráva se vztahuje k roku 976 a vítězné bitvě Čechů s Bavory pod „iuxta Pilisini urbem". Od 8. stol. lze podle archeolog. nálezů vystopovat, že se jednalo o hradiště slovanské, které se od 10. stol. stalo přemyslovským knížecím hradištěm a bylo správním centrem celého Plzeňska.
byty zapad 140x71 Realitní a investiční společnost BYTY Západ, s.r.o. zajišťuje kompletní realitní, právní a finanční servis související s prodejem či pronájmem všech druhů nemovitostí především v oblasti západních, středních, jižních Čech a také Prahy.
 makro MAKRO Cash & Carry ČR nabízí podnikatelům výběr ze širokého sortimentu potravinářského i nepotravinářského zboží na jediném a snadno dostupném místě. Vysoká obrátka zboží, provozní výkonnost, omezený počet prodejen, vyspělá logistika a přímé nákupy ve velkých objemech umožňují Makru Cash & Carry ČR prodávat zboží za nejvýhodnější velkoobchodní ceny.
ag produkt Zemědělská společnost AG Produkt a.s., díky které máme k dispozici úžasný prostor na startu i v cíli - na louce ve Štáhlavicích.
 author AUTHOR představuje již více než 20 let českou značku pro jízdní, horská a silniční kola, bike příslušenství a sportovní potřeby.
eletur Internetový obchod ELETUR.cz zabezpečuje prodej, montáž, servis i obsluhu EZS zabezpečovací techniky, Jablotron alarmů, CCTV, špionážní techniky, GSM alarmů, přístupových systému SEBURY, 3D tiskáren, rušiček a mnoho dalšího.
 plzen cz 1424856010 logo-grunt Náš Grunt u Lidušky je největším farmářským obchodem v Plzni. Celý obchod funguje jako každodenní "kamenný" farmářský trh. Bez ohledu na rozmary počasí u nás vždy najdete široký sortiment čerstvých potravin. Podporujeme rodinné farmáře a lokální výrobce. Prodáváme kvalitní české výrobky - pečivo, mléčné výrobky, maso, ryby, uzeniny, mošty, vína, výrobky pro alergiky… U nás nakoupíte vše pro celou rodinu.
 crosscafe CrossCafe je česká franchisová síť moderních kaváren. Od svého založení v roce 2007 nabízíme hostům prostor pro trávení příjemných chvilek u voňavé kávy, domácích dortů a čerstvých sendvičů. Kavárnu CrossCafe můžeš navštívit v 6 městech České republiky a vychutnat si své caffé latte, cappuccino, pikolo, espresso americano, čokoládu nebo čaj. U nás se budeš cítit jako doma.
 kalas Po bezmála 25 letech na trhu patříme dnes k předním výrobcům cyklistického oblečení ve střední a severní Evropě. Ročně vytvoříme 5 000 unikátních designů a vyrobíme přes 400 000 kusů výrobků. Ale nejsou to čísla, které nás motivují k další práci. Je to vášeň a hrdost, kterou cítíme pokaždé, když sportovci v oblečení KALAS uspějí. 
la sport Firma LA Sport je dodavatelem především vybavení pro atletiku. Vedle vybavení (oštěpy, disky, kladiva, koule, překážky, doskočiště, ...) je to také speciální běžecké oblečení, obuv, stejně jako vybavení zázemí (medicinbaly, lavičky, ...). Vedle atletického vybavení nabízí firma LA Sport také vybavení pro pozemní hokej, basketbal, obecný trénink.
 linde Linde Gas a.s. disponuje největší prodejní sítí technických plynů a příslušenství v České republice. Zákazníci si mohou naše výrobky koupit na více než 200 prodejních místech.
specialized Naše mise je jednoduchá - chceme být volbou číslo jedna pro náročné cyklisty. Naše základy jsou postaveny na výkonu a pohání nás inovace a proto se neustále na jezdce a jejich potřeby zaměřujeme. Od profesionálů po víkendové hobíky a ty, co každý den užívají kolo pro dopravu do práce - jsme tu pro vás.
hotel rohanov Areál hotelu se najdete v klidné malebné vesničce jménem Lhota nad Rohanovem v šumavském podhůří na východním svahu hory Javorník. Hotel Rohanov nabízí podmínky vhodné pro sportovní soustředění, školení, vzdělávací a jiné kurzy, nebo jako základnu pro školní i rodinné výlety po Šumavě a jejím okolí. Velký areál hotelu je plný zeleně, ve kterém můžete relaxovat a nabírat nové síly. Multifunkční hřiště umožní aktivní sportovní vyžití.
purkmistr Pivovar Purkmistr je součástí komplexu Pivovarského dvora v Plzni-Černicích umístěného v památkové rezervaci na Selské návsi zahrnuje pivnici, nekuřácký restaurant, konferenční sál, bowling s barem, VIP sklípek, pivní lázně, wellness a masáže.
 odlo Oldobros - jsme dva bráchové z Plzně a žijeme tvorbou videa. Hranice si neklademe, děláme reklamní videa, videa z akcí, hudební klipy, dokumenty i plesy a svatby. Baví nás inovovat a držet krok s technologiemi.
tiskarna kral Společnost Tiskárna Král s.r.o. disponuje moderním technologickým zázemím, které umožňuje kvalitní a rychlý tisk vizitek, letáků, katalogů a pozvánek včetně konečných úprav. Tiskne svatební oznámení a novoročenky a nabízí reklamní předměty s potiskem, gravírování laserem, zlacený tisk a knihtisk.
Společnost Razítka Král s.r.o. patří mezi 5 předních výrobců razítek Trodat s kompletní nabídkou samobarvících, číslovacích, datumovacích a dalších razítek.
SOSprint Společnost SOS print, s.r.o. vyrábí firemní tiskoviny, plakáty, prospekty, pohlednice a kalendáře. Zpracovává noviny, časopisy, katalogy a knihy. Předtisková příprava, grafický návrh, DTP studio.
samolepky Zabýváme se komplexní výrobou reklamy už více jak 6 let. Každý u naší plzeňské reklamní agentury najde nejen zázemí se špičkovými odborníky v dané oblasti s dlouholetou praxí, ale také nejmodernější technologické vybavení. Obrovskou výhodou naší agentury je schopnost nabídnout zákazníkovi kompletní řešení reklamy vlastními výrobními prostředky bez následných kooperací. Na základě těchto skutečností jsme schopni uspokojit potřeby klienta nejen kvalitou, termínem, ale i cenou.
 sokol stahlavice Organizovaná tělovýchova existuje ve Šťáhlavicích již 85 let. Odvíjí se v malé vesničce, která čítá kolem 400 obyvatel a ti byli vždy sportovně založení. Zpočátku šlo ponejvíce o sokolská cvičení, pak se před 65 ti léty přidala slavná házená. Každoročně, od roku 1945 pořádaný turnaj v házené, „Memoriál J. Švece a V. Nolče je nejstarším v ČR. V roce 1983 zahájil svou tradici také triatlon, oblíbený „Malý železný muž“, prakticky nejdéle pořádaný triatlon v Čechách.
tuebor logo Obchodní politikou společnosti TUEBOR GENERAL SERVICE je cílená orientace na špičkový standard preferovaných služeb elektronické ostrahy a pultu centralizované ochrany při zachování komplexního servisu bezpečnostních služeb v kvalitě a šíři na kterou spoléhají naši zákazníci už dvě desetiletí. Pružnou aplikací poznatků z vývoje oboru v USA a západní Evropě jsme na základě dvaceti let zkušeností s poznáváním potřeb zákazníka v českém prostředí vytvořili vlastní filosofii spočívající ve využívání smysluplné a efektivní kombinace služeb a technologií v oboru komerční bezpečnosti.
lukrena Společnost LUKRENA a.s. je standardní zemědělskou společností. Hospodaří na celkové výměře 3500 ha. Z toho je 470 ha trvalého travního porostu
bezovka Jedinečná lékárna svým celostním přístupem a službami. Nabízí široký sortiment léčiv, homeopatie, gemmoterapie, zdravotnických potřeb a dalšího doplňkového sortimentu. Připravuje individuálně připravovaná léčiva. Poskytuje poradenskou činnost v oblasti lékárenské péče a celostní medicíny. Zajišťuje léčiva dle aktuální poptávky včetně individuálního dovozu zahraničních léčiv dle platného lékařského receptu.
megafyt-pharma Megafyt Pharma je obchodní značka vysoce kvalitních rostlinných přípravků určených výhradně pro lékárny. Základem jsou pečlivě vybírané přírodní suroviny vysoké farmaceutické kvality. Pod touto značkou jsou distribuovány produkty jak výrobce Megafyt Pharma s.r.o., tak i přípravky dalších sesterských společností.
annabis Jsme česká firma se sídlem v Olomouci. Zabýváme se výzkumem, vývojem, výrobou a prodejem konopných výrobků a doplňků stravy. Nabízíme velmi kvalitní sortiment s širokým využitím. Naše výrobky jsou výsledkem mnohaletého výzkumu a aktivního zkoumání účinků konopí. Vysoká specializace, profesionalita a silná orientace na zákazníka umožnily dynamický rozvoj firmy a její zařazení mezi významné hráče na trhu.
pekarstvi kucera Tradice pekařské výroby rodiny Kučerů začala v roce 1991, kdy maželé Kučerovi společně začali vyrábět první pekařské výrobky. Hlavním výrobkem byl již tehdy klasický kvasový chléb. Od roku 1994 byla výroba dále rozšířena o další provozovnu na výrobnu běžného, sladkého a celozrnného pečiva. Z hlediska efektivnosti se v roce 1997 výrobní proces z těchto dvou provozoven sjednotil do jedné, větší provozovny, kde se do dnes vyrábí 100% výrobků Pekařství Kučera.
logo plzen cz Zpravodajský portál z Plzeňska, kulturní a společenské akce v Plzni, sportovní informace, aktuální zprávy, polední menu z plzeňských restaurací a mnohem více.

fery baner-spodni1

Joomla SEF URLs by Artio