Seriál závodů RUN CZECH 2018 podpoří CENTRUM HÁJEK

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

CENTRUM HÁJEK z.ú. je jednou z charitativních organizací spolupracujících
s RunCzech / Prague International Maraton (PIM) a dalších závodů seriálu RUN CZECH.
Vyber si závod a naším prostřednictvím získej registraci pro sebe a své přátele

a pomůžeš tak handicapovaným dětem.

"Dřeš. Snažíš se. Víš, že to děláš pro sebe. Pro svoji fyzičku a taky pro svoje vnitřní já. Chceš si dokázat, že „to“ taky dáš. Tvoje nohy mají za sebou desítky, možná už stovky kilometrů. Kolikrát ses vracel z tréninku zmoklej nebo zmrzlej na kost. Ale pak je to vždycky skvělej pocit! Teď k tomu hřejivýmu pocitu z dobře odvedené práce můžeš přidat radost z toho, že si udělal něco i pro druhé - pro naše děti, které bojují dnes a denně se svým zdravotním handicapem. A věř, že je to těžký boj!

Vezmi to na sebe a ukaž ostatním, že být pro druhé hrdina není zas až tak těžké. Vydej se na trať a běž za CENTRUM HÁJEK. Pro naše děti, které stejně jako ty každý den trénují, aby dokázaly zlomek toho co ty – udělat alespoň pár obyčejných kroků..."

 
Veškeré podrobnosti jak se stát běžcem pro CENTRUM HÁJEK nalezneš ZDE.

 

 

Číst 525 krát
Joomla SEF URLs by Artio