DYNAMIC STAIR TRAINER

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)

DYNAMIC STAIR TRAINER – pro někoho jen sestava tří slov, pro naše dětičky to znamená možnost začít využívat tuto unikátní pomůcku pro nácvik chůze do schodů!!!!! Celý náš tým stále hledá další možnosti a prostředky, jak zlepšit svoji práci. Díky této skvělé pomůcce tak našim dětičkám dokážeme nyní zpestřit trénink do schodů tím, že umíme nastavit výšku jednotlivých schodů - plynule od 0 cm až po 16,5 cm a nenásilně je tak motivovat ke stále lepším výsledkům ?.
Děkujeme tímto s velkou úctou všem našim sponzorům za obrovskou podporu!!!!!!

NF Andrey Hlaváčkové, 
ZF Engineering s.r.o., 
ČEPS a.s., 
Nadace ČEZ, 
Innogy (NF Naše dítě), 
Isolit Bravo s.r.o., 
První plzeňská galvanovna s.r.o., 
Konto Bariéry - Nadace Charty 77, 
Výbor dobré vůle, 
M.A.T. Group, s.r.o. 

 

CENTRUM HÁJEK

 

trenazer chuze fb

Číst 125 krát
Joomla SEF URLs by Artio