Nadace ES pomáhá dětem z CENTRUM HÁJEK

Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)

Nový charitativní program REHA ES společnosti Ekonomické stavby s.r.o.
je úžasný dárek našim dětem k MDD.

A o co se jedná? Zde je několik jednoduchých kroků nutných k přihlášení se do programu:

-      V první řadě je potřeba přihlásit se prostřednictvím e-mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., zaslat veškerá data o dítěti, osobní příběh v rozsahu cca 1x A4
a 1-2 fotografie dítěte a kontakty na Vás rodiče. U zákonného zástupce, na kterého bude případně sepsána smlouva, bude potřeba i datum narození.

-      Základní podmínkou je být stálým klientem CENTRUM HÁJEK a v daném kalendářním roce absolvovat alespoň jeden standardně hrazený pobyt.

 

      Jaké jsou podmínky programu?

 -    V programu REHA ES budou nabízeny termíny včetně rehabilitační skupiny a hlavního rehabilitačního času. Není tedy možná volba termínu, týmu fyzioterapeutů
ani času hlavního cvičení.

       V programu REHA ES může každý klient absolvovat maximálně jeden pobyt v daném roce.

V rámci programu REHA ES je plně hrazen pouze standardní program rehabilitace TheraSuit dle ceníku CENTRUM HÁJEK. Ostatní náklady (ubytování, stravování, doprava, nadstavba TheraSuit ERGO příp. jiné) hradí klient sám.

Registrovaní zájemci budou o volném termínu včas informováni prostřednictvím e-mailu. Zájemci z řad registrovaných se na termín e-mailem přihlásí a rada programu REHA ES doporučí jednoho kandidáta. Vybraný zájemce obdrží k podpisu darovací smlouvu. V rámci smlouvy zároveň poskytne souhlas se zpracováním osobních údajů, pořizováním fotografií a videozáznamů a jejich zveřejnění v rámci programu REHA ES pro potřeby Ekonomických staveb a CENTRUM HÁJEK. V případě nemoci dítěte nebo jiného důvodu, pro který nebude pobyt absolvován, bude darovací smlouva stornována bez náhrady. Pro takový případ bude ze zájemců vybrán náhradník, který bude včas informován o případném nástupu. Původní klient nadále zůstává registrovaným zájemcem s možností přihlášení se na jiný termín.

Zájemce může být radou programu REHA ES vyřazen z evidence pokud např. bez závažného důvodu odmítne sjednaný termín.

 

Číst 1194 krát
Joomla SEF URLs by Artio