Nový svozový automobil

Přispět můžete libovolnou částkou. Za jakýkoliv obnos budeme vděční! Pro bližší informace, jak přispět, zkontaktujte prosím:


Lenka Šiková, ředitelka
tel.: +420 602692763
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
NÁKUP SVOZOVÉHO AUTOMOBILU
PODPOŘILI (pořadí dárců je abecední bez ohledu na výši daru):
Deemyad-logo-z-web

Deemyad Smile Design Studio s.r.o., MDDr. Taha Deemyad

Deemyad Smile Design Studio je soukromá zubní ordinace v centru Plzně. Jejich cílem je poskytnout pacientům komplexní stomatologickou péči vysoké kvality v příjemném a přátelském prostředí. Samozřejmostí je využívání nejmodernějších technologií, přístrojů a materiálů.

 
donio

DONIO

Jedná se o získávání financí v rámci veřejné sbírky od lidí, kteří vám chtějí pomoct změnit váš příběh. Za svůj dar dárci nedostávají odměnu, ale budou informováni o tom, jak byly finanční dary využity.

 

   Forejtovi Jana a Jakub  
lesycr-logo-barva-sirka-150px

Lesy ČR

Lesy České republiky, státní podnik (LČR) byly založeny dne 11.12.1991 Ministerstvem zemědělství České republiky. Hlavní náplní činnosti podniku je obhospodařování více než 1,2 mil. ha lesního majetku ve vlastnictví státu (téměř 86 % rozlohy všech státních lesů) a péče o více než 38 tisíc km určených vodních toků a bystřin

pekarstvi jilek

Pekařství Jílek

"Nejsme jen obyčejné pekařství… Jsme pekařství zrozené z lásky. Snažíme se každému z Vás kousek z té naší lásky předat, ať už milým úsměvem našeho personálu nebo pečivem, které se zrodilo z lásky pod rukami našich pekařů. Pečeme z těch nejlepších surovin. Vše si dostatečně hlídáme a ochutnáváme. Na naše pulty nepustíme nic, co by nám nechutnalo. Chceme, aby jste se u nás cítili stejně tak dobře, jako doma… "

CZ-PLTEP-logo-color

Plzeňská teplárenská, a.s

Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro plzeňské domácnosti a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských systémů.

 
nadace charty

Nadace Charty 77

V roce 1990 Nadace Charty 77 přinesla charitu na území tehdejšího Československa. Byla opravdovým průkopníkem v této oblasti. Těžila ze své více než dvacetileté historie a zkušenosti práce v emigraci. František Janouch založil nadaci ve Švédsku v prosinci roku 1978, jejím cílem byla podpora signatářů Charty 77.

nebilovy

Sady Nebílovy

Nebílovy jsou známy jako sadařská obec s dlouholetou tradicí pěstování ovoce. Od roku 1999 navázala na sadařskou tradici zemědělská společnost Lukrena a.s. V našich sadech na 48 ha pěstujeme jablka, švestky, hrušky, třešně, kanadské borůvky a jahody. Je zde vybudována sušárna ovoce, moštárna, výrobna cideru a pro pěstitele ovoce pěstitelská pálenice. Čerstvé ovoce a farmářské produkty z regionu si můžete nakoupit v nové farmářské prodejně. 

WP

W & P EURONOVA s.r.o.

Posláním skupiny Euronova group podnikatele Radka Nováka je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Součástí skupiny Euronova group jsou reklamní agentury W&P, Korekt a West Media Communication, které disponují vlastní nabídkou reklamních ploch. Díky tomuto spojení vznikla největší síť reklamních ploch přesahující Karlovarský a Plzeňský kraj.

 
ZF engineering

ZF Engineering - Výtěžek ze sbírky zaměstnanců

ZF je globální technologická společnost poskytující inteligentní systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslová řešení a tím vytvářející novou generaci produktů mobility. Nabízí komplexní produktová a softwarová řešení pro řízení pohybu vozidel, integrovanou bezpečnost, automatizované řízení a elektrickou mobilitu. ZF provozuje 168 výrobních závodů v 32 zemích a zaměstnává přibližně 165 000 lidí po celém světě s obratem ve výši 43,8 miliardy EUR ve fiskálním roce 2022.

Joomla SEF URLs by Artio