Nový svozový automobil

hajek vito WEB-sirka

 

Přispět můžete libovolnou částkou. Za jakýkoliv obnos budeme vděční! Pro bližší informace, jak přispět, zkontaktujte prosím:


Lenka Šiková, ředitelka
tel.: +420 602692763
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
NÁKUP SVOZOVÉHO AUTOMOBILU
PODPOŘILI

Hlavní sponzor Nadační fond Lenky a Marcela Klausových

NF manzelu klausovych

KLAUS Timber a.s. se specializuje na výrobu atypických dřevěných obalů. Dle přesné specifikace či požadavků přepravovaného zboží dodá zákazníkovi vhodnou paletu, dekl či bednu. Působí v západních Čechách a dopravu výrobků zajišťují v rámci celé Evropy.

Pořadí dalších dárců je abecední bez ohledu na výši daru.

 AKK economy

AKK economy s.r.o.

Poradenství, účetnictví, semináře pro veřejný sektor.

BOS Korporate logo pozitiv RGB

Bohemia Sekt s.r.o.

První sekt začal v našich sklepích zrát už v roce 1942. I díky této dlouhé tradici a velké důvěře, které se mezi spotřebiteli těšíme, pochází dnes více než polovina sektů vypitých v České republice z naší produkce. Patříme také k nejvýznamnějším pěstitelům révy a jsme i největším zpracovatelem moravských hroznů. Naše síla pramení z půdy a krajiny, kde působíme. Udržitelné podnikání a ochrana přírodních zdrojů proto stojí v centru našeho zájmu.

lumoon

Beauty Salon LuMoon 

CSOB pomaha regionum

ČSOB pomáhá regionům

 

Čechová Karolína

delikomat

DELIKOMAT s.r.o.

Těžištěm podnikání je vlastní umísťování (tzv. provozování), prodej a pronájem automatů nebo kávovarů a veškeré služby související s touto činností. Doménou společnosti jsou nápojové automaty na zrnkovou a instantní kávu, cappuccino, horkou čokoládu a další teplé nápoje. Společnost DELIKOMAT, s.r.o. je součástí mezinárodního holdingu café+co International Holding GmbH.

Deemyad-logo-z-web

Deemyad Smile Design Studio s.r.o., MDDr. Taha Deemyad

Deemyad Smile Design Studio je soukromá zubní ordinace v centru Plzně. Jejich cílem je poskytnout pacientům komplexní stomatologickou péči vysoké kvality v příjemném a přátelském prostředí. Samozřejmostí je využívání nejmodernějších technologií, přístrojů a materiálů.

 
donio

DONIO

Jedná se o získávání financí v rámci veřejné sbírky od lidí, kteří vám chtějí pomoct změnit váš příběh. Za svůj dar dárci nedostávají odměnu, ale budou informováni o tom, jak byly finanční dary využity.

 

eurosoftware

EUROSOFTWARE s.r.o.

Společnost byla založena v roce 1997 jako dceřiná společnost firmy GK Software SE. Od té doby si vybudovala pověst jedné z předních IT společností v Plzeňském kraji. EUROSOFTWARE se zabývá vývojem aplikací pro mezinárodní obchodní řetězce po celém světě. Zároveň se věnují výzkumu nových technologií, které pak využívají k vývoji inovativních IT řešení pro zákazníky.

 fos

FOS Project s.r.o.

Výstavby a servis optických sítí.

 
gatum

Gatum Group s. r. o.

 
kpm dog show day

Kočí Kateřina - Kate psí móda

KPM Dog show day - Charitativní psí a dětský den s voříškiádou a bullsporty.

 

 
 PK-logo-zona-B PNG

Krajský úřad Plzeňského kraje

Projekt „Na čtyřech kolech míříme k vám (svozový automobil)
Dotační program „Podpora sociálních služeb v Plzeňském kraji 2023
Oblast Sociálních věcí, investic a majetku

 
blovice 97x113

Město Blovice

Blovice (německy Blowitz, dříve Blewicz nebo Plowycze), nacházející se 25 km jihovýchodně od Plzně, jsou bývalým okresním a posádkovým městem v okrese Plzeň-jih. Žije zde přibližně 4 100 obyvatel a v současné době jsou obcí s rozšířenou působností. Protéká jimi řeka Úslava a dopravní obslužnost s krajským městem Plzní je zajištěna tratí 190. 

 
kralovice

Město Kralovice

Kralovice jsou město v severní části okresu Plzeň-sever. Žije v nich přibližně 3 500 obyvatel a katastrální území obce měří 3979 ha. Obec je součástí Mikroregionu Kralovicko.

 
UMO Plzen1

Městský obvod Plzeň 1

 
umo plzen 2

Městský obvod Plzeň 2

 
umo plzen 3

Městský obvod Plzeň 3

 
 plzen

Město Plzeň

Plzeň je statutární město na západě Čech a metropole Plzeňského kraje. Leží na soutoku řek Radbuzy, Úhlavy, Úslavy a Mže, z nichž vzniká řeka Berounka. Dnešní Plzeň se rozkládá na ploše 13 767 ha, území se rozděluje do deseti městských obvodů. Celkem v Plzni žije zhruba 171 000 obyvatel, je tak čtvrtým největším městem v České republice.

 
prestice

Město Přeštice

Téměř sedmitisícové Přeštice jsou dnes největším městem jižního Plzeňska. Historie města sahá do dávné minulosti a souvisí pravděpodobně se starou obchodní cestou, vedoucí povodím Berounky přes Plzeňskou kotlinu a dále proti proudu řeky Úhlavy až do Bavor. První písemná zmínka o Přešticích se váže k roku 1226.

 
nadace divoke husy

Nadace Divoké husy

Pomáháme organizacím, které podporují děti, dospělé či seniory se znevýhodněním nebo postižením. Nadační příspěvky tak nejčastěji putují do stacionářů, chráněných dílen, hospiců, azylových domů či nízkoprahových klubů. Podporujeme kvalitní projekty na celém území České republiky.

 
KTA technika

KTA Technika s.r.o.

Činnost firmy je orientovaná především na organizaci projektů a výstavby velkých investičních celků ve své odbornosti. Působnost firmy se v době poklesu státních investičních zakázek v oblasti infrastruktury rozšířila z jihozápadu Čech po celé republice.

 
cafe beruska

Lahůdky a cukrárna Beruška s.r.o.

Firma byla založena v roce 1991. Zabývá se výhradně ruční výrobou cukrářských, pekařských a lahůdkářských výrobků. Není bez zajímavosti, že na rozdíl od většiny dnešních výrobců používá cukrárna stejné výrobní postupy, jaké znaly již naše babičky.

 
lesycr-logo-barva-sirka-150px

Lesy ČR

Lesy České republiky, státní podnik (LČR) byly založeny dne 11.12.1991 Ministerstvem zemědělství České republiky. Hlavní náplní činnosti podniku je obhospodařování více než 1,2 mil. ha lesního majetku ve vlastnictví státu (téměř 86 % rozlohy všech státních lesů) a péče o více než 38 tisíc km určených vodních toků a bystřin

lubricant

Firma LUBRICANT s.r.o. je obchodně technická společnost působící na českém, slovenském, polském a rumunském trhu s mazivy již od roku 1993. Její jméno je zárukou kvality pro všechny zákazníky. Firma poskytuje úplný servis v oblasti mazání a aplikace maziv, včetně optimalizace logistiky, plynulosti dodávek a poradenské činnosti pro zákazníky. Sortiment obsahuje maziva, oleje, tuky, pasty, speciální průmyslová a potravinářská maziva, technologické kapaliny, chladicí kapaliny, emulze, konzervace, odmašťovací prostředky a linky, kluzné laky, separátory pro plastikářský průmysl a aplikační techniku pro různá odvětví průmyslu.

MONETA CLM

Nadace MONETA Clementia byla založena 1. 4. 2021. V tuto chvíli se věnuje už čtyřem oblastem pomoci. Dva roky po svém založení se Nadace MONETA Clementia rozrostla o grantový program, který má svou sedmiletou historii v MONETA Money Bank. Jeho smyslem je podpora neziskových organizací zaměřených jak na pomoc znevýhodněným dětem, dospělým a seniorům, tak i na ochranu životního prostředí.

 nebilovy

Sady Nebílovy

LUKRENA a.s

Nebílovy jsou známy jako sadařská obec s dlouholetou tradicí pěstování ovoce. Od roku 1999 navázala na sadařskou tradici zemědělská společnost Lukrena a.s. V našich sadech na 48 ha pěstujeme jablka, švestky, hrušky, třešně, kanadské borůvky a jahody. Je zde vybudována sušárna ovoce, moštárna, výrobna cideru a pro pěstitele ovoce pěstitelská pálenice. Čerstvé ovoce a farmářské produkty z regionu si můžete nakoupit v nové farmářské prodejně.

pekarstvi jilek

Pekařství Jílek

"Nejsme jen obyčejné pekařství… Jsme pekařství zrozené z lásky. Snažíme se každému z Vás kousek z té naší lásky předat, ať už milým úsměvem našeho personálu nebo pečivem, které se zrodilo z lásky pod rukami našich pekařů. Pečeme z těch nejlepších surovin. Vše si dostatečně hlídáme a ochutnáváme. Na naše pulty nepustíme nic, co by nám nechutnalo. Chceme, aby jste se u nás cítili stejně tak dobře, jako doma… "

uherce

Obec Úherce

Obec Úherce (německy Auherzen) se nachází v okrese Plzeň-sever v Plzeňském kraji. Název vesnice je odvozen z označení obyvatele Uher. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1213.

strasice

Obec Strašice

Strašice jsou velká vesnice a obec asi 12 km východně od Rokycan ve východní části okresu Rokycany. Žije v nich přibližně 2 800 obyvatel.

vejprnice

Obec Vejprnice

Vejprnice je obec osm kilometrů západně od Plzně v okresu Plzeň-sever. Žije v ní přibližně 4 500 obyvatel. Protéká jí Vejprnický potok.

zruc senec

Obec Zruč-Senec

Obec Zruč-Senec se nachází v okrese Plzeň-sever v Plzeňském kraji, sedm kilometrů severovýchodně od Plzně. Žije zde přibližně 3 300 obyvatel. První zpráva o Zruči je z roku 1252, kdy ves patřila třem bratřím, Půtovi, Vaňkovi a Purkartovi z Vlkošova. Jméno Senec je zřejmě odvozeno od úrodných senných luk, které jsou v údolích, kde se obec rozkládá.

OFTA

OFTA s.r.o.

Oční centrum s již 30letou tradicí. Vysoký standard lékařských služeb a zároveň lidský přístup je samozřejmostí. Oční centrum se zabývá celou řadou zákroků, jako jsou mikrochirurgické refrakční výkony, odstraňování šedého zákalu, aplikace nitroočních injekcí k léčbě některých degenerativních onemocnění sítnice, vitrektomie atd. Udržuje na špičce i díky nejmodernějšímu vybavení srovnatelnému se standardem v západní Evropě.

orlen

ORLEN Unipetrol

Rafinérská a petrochemická skupina ORLEN Unipetrol je významnou součástí českého průmyslu. V České republice je jediným zpracovatelem ropy, jedním z nejdůležitějších výrobců plastů a vlastníkem největší sítě čerpacích stanic ORLEN. V oboru rafinérské a petro​​chemické výroby je významným hráčem i ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 je součástí rafinérské a petrochemické skupiny ORLEN.

 

 otto bock

Otto Bock

Mobilita je klíčem k životu podle vlastních představ. Již přes 100 let se snažíme poskytovat lidem po amputaci tu nejlepší možnou kvalitu života. U uživatelů našich protéz vyzvídáme, co bychom ještě mohli vylepšit, a získané informace předáváme do vlastního vývoje. Proto můžeme pravidelně přicházet s technologickými novinkami, které udávají tempo nejen u nás, ale po celém světě.

agrofert

Nadace AGROFERT sleduje potřeby v České republice ve vybraných oblastech a snaží se pomáhat přesně tam, kde je to třeba. Nadace svou činnost realizuje převážně formou finančního příspěvku. Nadace přispívá především nekomerčním právnickým osobám na rozvoj jejich aktivit a na zlepšení jejich materiálně-technického vybavení a podmínek činnosti.

nadace charty

Nadace Charty 77

V roce 1990 Nadace Charty 77 přinesla charitu na území tehdejšího Československa. Byla opravdovým průkopníkem v této oblasti. Těžila ze své více než dvacetileté historie a zkušenosti práce v emigraci. František Janouch založil nadaci ve Švédsku v prosinci roku 1978, jejím cílem byla podpora signatářů Charty 77.

CZ-PLTEP-logo-color

Plzeňská teplárenská, a.s

Plzeňská teplárenská, a.s. je největším výrobcem energií na území města Plzně a v Plzeňském kraji. Vyrábí a dodává teplo pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody pro plzeňské domácnosti a velký počet komerčních, podnikatelských, správních a školských systémů.

 pmdp

PMDP a.s.

Provozovatelem městské veřejné dopravy na území města Plzně a v jeho blízkém okolí. Tradice společnosti sahá až do roku 1899, kdy v Plzni poprvé vyjela elektrická tramvaj. Městská doprava v Plzni se vyznačuje svojí kvalitou, v mnoha technologiích jsou PMDP průkopníkem a jedničkou v rámci celé ČR.

 galvanovna

První plzeňská galvanovna s.r.o.

Společnost První plzeňská galvanovna s. r. o. se zabývá galvanických zinkováním, mořením a fosfátováním kovových dílů. Své počátky datuje již od roku 2001. Od této doby se rozrostla v úspěšnou a silně konkurenceschopnou společnost, která dokáže uspokojit potřeby i těch nejnáročnějších klientů.

sepsem-logo-xs

Se psem mě baví svět

 

Sokal group s.r.o.

spalene porici

Spálené Poříčí

Spálené Poříčí je centrem jižního Podbrdska, nachází se v lesnaté krajině asi 25 km na jih od Plzně. V roce 1992 byl střed Spáleného Poříčí prohlášen městskou památkovou zónou a za obnovu památek získalo město prestižní ocenění „Historické město ČR roku 2003“.

 skoda js

 

Škoda JS a.s.

 

V předchozích šedesáti letech se ŠKODA JS a.s. podílela na stavbě jaderných elektráren nejen v České republice a na Slovensku, ale také v Maďarsku nebo Německu.

 

tempo-makers

TEMPO MAKERS

Běžci se srdcem na správném místě. Bežecký klub, který, mimo jiné, pořádá charitativní běhy pro různé organizace.

 u lidusky

U Lidušky

Farmářské obchody U Lidušky fungují jako každodenní "kamenné" farmářské trhy již od roku 2014. Nabízí zdravé potraviny, podporují rodinné farmáře a lokální výrobce. Prodávají kvalitní české výrobky - pečivo, mléčné výrobky, maso, ryby, uzeniny, mošty, vína, výrobky pro alergiky a mnoho dalšího.

VAK

Vodárenská a kanalizační a.s.

vodarna plzen

Vodárna Plzeň a.s.

Společnost VODÁRNA PLZEŇ a.s. je provozovatelem vodohospodářské infrastruktury na území města Plzně, v bývalých okresech Plzeň – sever a Plzeň – jih a v dalších městech a obcích v okolí Plzně, např. Starý Plzenec, Břasy, Stod, Čižice, Plešnice a Štěnovice.

vsp

Společnost VSP Auto, s.r.o. je ryze českou firmou, která je autorizovaným prodejcem a opravcem vozidel značky Mercedes-Benz, Mitsubishi Fuso a Jeep. Firmu najdete v Plzni na Domažlické ulici 1127/168, kde je k dispozici prodejna osobních, užitkových a nákladních automobilů, autorizovaný servis a čerpací stanice OMV s myčkou.

vseruby

Všeruby

Všeruby jsou město v okrese Plzeň-sever v Plzeňském kraji. Žije v něm přibližně 1 700 obyvatel. Jižní částí obce protéká řeka Třemošná.

WP

W & P EURONOVA s.r.o.

Posláním skupiny Euronova group podnikatele Radka Nováka je zajišťování širokého portfolia v oblasti mediálních služeb. Součástí skupiny Euronova group jsou reklamní agentury W&P, Korekt a West Media Communication, které disponují vlastní nabídkou reklamních ploch. Díky tomuto spojení vznikla největší síť reklamních ploch přesahující Karlovarský a Plzeňský kraj.

 
ZF engineering

ZF Engineering - Výtěžek ze sbírky zaměstnanců

ZF je globální technologická společnost poskytující inteligentní systémy pro osobní automobily, užitková vozidla a průmyslová řešení a tím vytvářející novou generaci produktů mobility. Nabízí komplexní produktová a softwarová řešení pro řízení pohybu vozidel, integrovanou bezpečnost, automatizované řízení a elektrickou mobilitu. ZF provozuje 168 výrobních závodů v 32 zemích a zaměstnává přibližně 165 000 lidí po celém světě s obratem ve výši 43,8 miliardy EUR ve fiskálním roce 2022.

zud

ZUD a. s.

Akciová společnost ZUD a.s. vznikla po transformaci bývalé těžební organizace "Západočeské uhelné doly, státní podnik", která během své dlouholeté historie těžila černé uhlí v západočeském regionu. Po ukončení provozu posledního hlubinného dolu převzala ZUD a.s. většinu povrchových činností a v současné době provozuje hlavně těžbu a prodej lupku, a  zemní práce, silniční motorovou nákladní dopravu a ubytovací služby.

zivot detem

Život dětem

Posláním obecně prospěšné společnosti Život dětem je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí.

Joomla SEF URLs by Artio